01.06.2020

Подарунки за онлайн розрахунки в UKRSIB online

UKRSIBBANK BNP Paribas Group за результатами довгострокової акції «Подарунки постійним користувачам від UKRSIB online» розіграв кешбеки по 1000 грн та визначив 100 переможців серед тих, хто активно користувався онлайн-банкінгом впродовж трьох місяців: лютого, березня, квітня.

Кожного місяця до кінця 2020 року UKRSIBBANK розігрує цінні призи серед постійних користувачів UKRSIB online. Постійними користувачами онлайн-банкінгу стають всі клієнти, які зробили хоча б одну фінансову транзакцію в кожному з останніх трьох місяців підряд.

«Наш онлайн банкіг UKRSIB online стає все більш привабливим в умовах сучасного світу, коли клієнту насправді важливі три речі: безпека, простота у використанні і економія часу. До того ж з таким інтерфейсом, як в UKRSIB online, легко тримати фінансовий баланс, контролюючи всі свої витрати. Приємним бонусом до всього стає те, що до кінця року банк заохочує безготівкові розрахунки і розігрує щомісяця кешбек за онлайн платежі», — зазначив Костянтин Лежнін, Заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Якщо впродовж попередніх двох місяців клієнти UKRSIBBANK активно поповнювали рахунки мобільного телефону, робили перекази за реквізитами, сплачували кредит картками інших банків, оплачували комунальні послуги за допомогою UKRSIB online, здійснивши те ж саме у травні, вони стають учасниками розіграшу у червні. Брати участь у розіграші можна щомісяця, навіть якщо раніше ви вже були переможцем.

Щоб стати учасником розіграшу, обирайте серед переліку фінансових послуг, які надає UKRSIBBANK завдяки онлалайн банкінгу, зручні та потрібні саме вам. Здійснюйте будь-який платіж через UKRSIB online впродовж двох місяців підряд і починаючи з третього ви автоматично стаєте учасником розіграшу. Зазначимо, що за 2 роки з дня запуску більш ніж 1 млн клієнтів UKRSIBBANK BNP Paribas Group стали користувачами оновленої онлайн платформи інтернет-банкінгу UKRSIB online.

Більше про умови акції та офіційні правила дізнавайтесь за посиланням.

Поділитися сторінкою: