24.04.2019

«Показники зростання ВВП України»: аналітика експертів UKRSIBBANK

«Індекс споживчих цін збільшувався на 0,9% місяць за місяцем у березні 2019 року. Річний показник інфляції знизився до 8,6% з 8,8% у лютому, за даними, опублікованими Укрстат. Загалом, інфляція слідує за низхідними темпами відповідно до прогнозу НБУ. Ми очікуємо, що загальна інфляція, напевно, залишиться на рівні 8,5% до кінця року (вище прогнозу НБУ на 6,3%), оскільки зовнішні чинники створюють ризик для прогнозу інфляції», – ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 17 квітня 2019 р.

Більше інформації: аналітики та даних у розділі АНАЛІТИЧНІ ОГЛЯДИ.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують “Ukrainian Capital Markets Weekly”.

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

Поділитися сторінкою: