18.02.2013

Покупки із задоволенням. «Шопінг карти» від УкрСиббанку вже доступні

УкрСиббанк пропонує клієнтам «Шопінг карту»— револьверну кредитну карту, з якою можна здійснювати покупки та отримувати готівку в будь-який час, сплачуючи заборгованість раз на місяць. Також завдяки цим карткам можна накопичувати бали, отримувати додаткові знижки, брати участь в акціях та розпродажах у рамках спільних проектів УкрСиббанку і мереж «Фокстрот. Техніка для дому» та «COMFY».

Перші 5 тисяч клієнтів, які стануть щасливими власниками «Шопінг карт», раніше оформили споживчий кредит на товари або кредит готівкою і показали себе як добросовісні позичальники із зразковою кредитної дисципліною.

Зараз «Шопінг карта» пропонується існуючим клієнтам банку, але з липня 2013 року і нові клієнти зможуть скористатися цією пропозицією.

«Шопінг карта» забезпечує клієнтам вільний доступ до кредитних коштів без проходження повторної процедури перевірки при оформленні кредиту. «Шопінг карта» завдяки пільговому періоду і низькій процентній ставці для безготівкових операцій оплати товарів і послуг є відмінним інструментом для повсякденних платежів. Вона дає нашим клієнтам більше свободи при здійсненні покупок», — зазначив начальник Департаменту продажів продуктів споживчого кредитування УкрСиббанку BNP Paribas Group Володимир Радін.

УкрСиббанк — один з лідерів на ринку споживчого кредитування — співпрацює з національними мережами продажів побутової техніки і електроніки, а також з більшістю провідних інтернет-магазинів, понад 350 автосалонами по Україні.

Усі споживчі кредити від УкрСиббанку продаються під торговою маркою «Зелений кредит», основним принципом якої є відповідальне кредитування по відношенню до клієнта.

Поділитися сторінкою:

| 1.551 сек. | SQL -577 | 33.49MB