01.02.2013

Понад 5,5 тисяч пенсіонерів отримали подарунки від УкрСиббанку

УкрСиббанк BNP Paribas Group з особливою увагою і повагою ставиться до людей похилого віку і постійно пропонує скористатися спеціальними пропозиціями. Так в листопаді-січні усі клієнти, що оформили пенсійну картку в УкрСиббанку, отримували приємні подарунки. Презенти вручили понад 5,5 тисячам нових клієнтів.

«Мені дуже подобається співпрацювати з УкрСиббанком і отримувати подарунки, — поділилася враженнями про акцію, клієнтка банку Неллі Недзельська з міста Сєвєродонецька, Луганської області. — По-перше, банк надійний завжди виконує свої зобов’язання. По-друге, уважний, професійний персонал. Також подобається, що банк піклується про своїх клієнтів, не забувають про пенсіонерів, запрошують на Дні відкритих дверей, влаштовують чаювання, дарують подарунки — це завжди приємно».

Отримуючи пенсію на картку УкрСиббанку, клієнти мають вільний доступ до грошей 24 години на добу 7 днів на тиждень, можуть знімати кошти у будь-якому з 1600 банкоматів УкрСиббанку або 5500 банкоматів банків-партнерів без додаткових комісій.

Для оформлення пенсійної картки необхідний лише один візит до відділення. При собі потрібно мати лише паспорт та ідентифікаційний код, а з Пенсійним фондом співробітники банку зв’яжуться самостійно.

Отримувати пенсію через банк не тільки зручно, але й вигідно, адже зараз діє ще одна акція. На залишок коштів на пенсійному картковому рахунку нараховується підвищений відсоток — 10% річних. Пропозиція діє до 20 травня 2013 року.

Поділитися сторінкою:

| 1.263 сек. | SQL -569 | 33.49MB