27.09.2022

Поповнюйте кредитні картки від UKRSIBBANK готівкою на касах мережі АЗК WOG

Клієнти UKRSIBBANK BNP Paribas Group можуть користуватися новою послугою для поповнення банківських карток, що була реалізована WOG за підтримки компанії Mastercard та у партнерстві з сервісом MONEGO від iPay.ua. Тепер вносити платежі по кредитах та поповнювати кредитну картку готівкою можна безпосередньо на касах АЗК WOG.

Щоби поповнити банківську картку готівкою на АЗК WOG, достатньо повідомити оператору на касі номер картки, на яку планується зарахування, та надати відповідну суму готівкою. Максимальна сума поповнення для однієї операції становить 5000 гривень, кількість таких поповнень – необмежена. Кошти зараховуються в максимально короткий період.

Послуга доступна на усіх діючих АЗК мережі WOG та дозволяє поповнювати готівкою як власну картку, так і платіжну картку будь-кого із рідних чи близьких.

Вчасно внесені платежі по кредиту позитивно впливають як на кредитний імідж, так і на кредитну історію кожного клієнта, що є запорукою довгострокових та плідних відносин.

«У світі, що змінюється, час має надважливе значення для кожного з нас. Ми як банк завжди прагнемо зробити життя наших клієнтів простішим. Тепер не потрібно витрачати час на пошуки банкоматів чи відділень банку для поповнення кредитної картки, не потрібно хвилюватися, що ви не встигаєте до закриття відділення і імовірності прострочення внесення платежу. Достатньо просто заїхати на АЗК WOG та внести платіж по кредитній картці», – Дікфідан Віолетта, Начальник Центру маркетингу та прямих продажів UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою: