26.05.2017

Поради на експорт: UKRSIBBANK бере участь у Форумі з підтримки експорту

Про «Фінансування експортних операцій: сучасні інструменти, нові можливості» UKRSIBBANK BNP Paribas Group розповідає на ІІІ Національному форумі з підтримки експорту, що проходить у Києві 24-25 травня.

Основна мета форуму — підтримка вітчизняного експорту та обговорення нових можливостей для українських підприємств. Зокрема, експортери дізнаються як знайти партнерів на зарубіжному ринку, уникнути ризиків при експорті товарів, отримати гранти на розвиток зовнішньоекономічної діяльності та багато інших порад для безпечного та успішного бізнесу.

Нагадаємо, що до 4 липня нові клієнти UKRSIBBANK – представники середнього та малого бізнесу, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю, можуть заощадити на розрахунково-касовому обслуговуванні та заробити на операціях із продажу іноземної валюти. За операції з продажу іноземної валюти ми виплачуємо грошову винагороду, за рахунок чого продаж валюти фактично здійснюються за курсом НБУ.

Як взяти участь в акції?

Відкрийте до 4 липня 2017 в UKRSIBBANK поточний рахунок в іноземній валюті. Кількість рахунків для участі в акції не обмежена.

Приєднуйтесь до великої бізнес-родини клієнтів UKRSIBBANK!

Поділитися сторінкою:

| 1.125 сек. | SQL -570 | 33.49MB