26.06.2020

Позитивний банкінг: BNP PARIBAS опублікував інтегрований звіт Групи 2019

BNP Paribas — основний акціонер UKRSIBBANK — опублікував Інтегрований звіт Групи 2019. «Позитивний банкінг: відповідальний банк за сталу економіку» стали ключовою темою цього року.

Один із розділів звіту спеціально присвячений діям Групи та викликам у протистоянні розповсюдженню Covid-19 на користь підтримки економіки та наших клієнтів – фізичних осіб, підприємців, корпоративних клієнтів та клієнтів середнього та малого бізнесу.
Повний звіт можна знайти тут.

«У світі, що постійно змінюється, BNP Paribas підтримує перехід суспільства до більш стійкої економічної моделі», — повідомив Жан Люм’єр, Голова ради директорів BNP Paribas BNP Paribas.
BNP Paribas — ключовий міжнародний банківський гравець та провідний банк Єврозони, що відіграє важливу роль у створенні умов збалансованого стійкого економічного зростання.
«Основними активами Групи є сильна фінансова стійкість та її диверсифікована, інтегрована бізнес-модель», розповів Жан-Лоран Бонафе, директор і CEO BNP Paribas.

Завдяки міжнародній присутності та регулярній та тісній співпраці між своїми компаніями, Група має ресурси для підтримки всіх клієнтів — фізичних осіб, підприємців, СМБ, великих корпорацій, інституційних інвесторів та громадських організацій – у фінансуванні, інвестиціях, заощадженнях та захисних рішеннях, що допомагають зробити свої проекти успішними. BNP Paribas займає ключові позиції у своїх трьох основних діючих підрозділах: внутрішній ринок, міжнародні фінансові послуги для банківських операцій з роздрібною торгівлею, спеціалізовані фінансові послуги, корпоративний та інституційний банкінг.

Поділитися сторінкою:

| 1.148 сек. | SQL -573 | 33.54MB