28.10.2022

Працівники UKRSIBBANK долучилися до програми Climate Ambition Accelerator

Протягом шести місяців працівники UKRSIBBANK BNP Paribas Group дізнавалися, як прокласти чіткий шлях переходу до «чистого нуля» до 2050 року та зменшити викиди в атмосферу.
12 компаній-учасниць обмінювалися думками й досвідом у сфері захисту довкілля та кліматичних змін із колегами з інших компаній на групових сесіях. Переймали кращі практики передових компаній у досягненні амбітних кліматичних цілей. Разом працювали щоби встановлювати науково обґрунтовані цілі щодо зменшення викидів і цим самим досягти «чистого нуля» до 2050 року.

Програма складалась з трьох модулів: основи, бізнес-кейсів та їх реалізації.
«Боротьба зі зміною клімату — це один із пріоритетів у роботі для BNP Paribas, як глобальної компанії, так і нас, як її частини. Як учасник міжнародної фінансової групи зі світовим досвідом ми бачимо, як позитивний банкінг забезпечує сталий розвиток економіки та знижує вплив на довкілля. Ми користуємося всіма можливостями, щоби ділитися своїми кейсами у цій сфері, об’єднуватися з іншими партнерами та переймати досвід інших компаній», – зазначила Яніна ОЛЬХОВСЬКА, Директорка з комунікацій, КСВ та залученості, UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Довідка

Climate Ambition Accelerator — це шестимісячна навчальна програма, мета якої — допомогти бізнесам досягти прогресу у встановленні науково обґрунтованих показників викидів відповідно до ініціативи 1,5°C та створити чіткий шлях переходу до «чистого нуля» до 2050 року.

Climate Ambition Accelerator ґрунтується на роботі Глобального договору ООН щодо розробки та просування ініціативи науково обґрунтованих цільових показників (Science Based Targets initiative), її нового стандарту «чистого нуля» та кампаній Business Ambition for 1.5°C та Race to Zero. Крім того, ця програма доповнює такі ініціативи Глобального договору ООН щодо екологічної сталості, як Sustainable Ocean Business Action Platform та Water Resilience Coalition.

Поділитися сторінкою: