30.12.2022

Premium Bankers Club 8 – «UAre HEROES»

Premium Bankers Club

UKRSIBBANK BNP Paribas Group традиційно провів вже восьмий Premium Bankers Club для преміум менеджерів. Цьогорічна конференція проходила в режимі онлайн та під гаслом «UAre HEROES», щоб відзначити щоденний героїзм працівників та нагородити нових Майстрів та Амбасадорів Premium.

Основною тематикою заходу була «Сила» у всіх її можливих проявах.

Premium Bankers Club 8 – «UAre HEROES», Ella Nazarenko

Відкрила конференцію Елла Назаренко, керівниця Центру розвитку преміум сегменту та індивідуального бізнесу, зі зворушливою розповіддю при Силу нації. UKRSIBBANK – це Банк по-справжньому сильних людей.

Premium Bankers Club 8 – «UAre HEROES», Andrii Kashperuk

Саме про Силу Банку говорив Андрій Кашперук, Заступник Голови правління з питань роздрібного бізнесу.

Premium Bankers Club 8 – «UAre HEROES», Loran Diupush

Окремо розповіли і про Силу Premium. А Лоран Дюпуш, Голова Правління UKRSIBBANK, привідкрив завісу майбутнього та показав, які виклики чекатимуть всю велику родину Банку в 2023 році та якими будуть ключові завдання.

Також під час конференції відбулось довгоочікуване нагородження нових Майстрів та Амбасадорів Premium. Цього року 54 менеджери отримали заслужену відзнаку.

Традиційно на захід запросили і зовнішніх спікерів. Вони також підтримали тему «Сили».

Наталія Байдала, директорка Mastercard з маркетингу та комунікацій в Україні та Молдові, привітала всіх учасників та поділилась прикладом Сили справжньої підтримки та дружби.

Про ступінь «залізності» українців розповів Олександр Шевченко, заступник директора Пасажирської компанії АТ «Укрзалізниця», керівник з пасажирських комунікацій та клієнтського досвіду. Розібратися у питанні, як встигати все і навіть більше, допоміг Ігор Фарберов, засновник та керівник групи компаній Dream. А як досягати цілей і не заважати самому собі, розповів Олександр Олешко, бізнес-тренер, психотерапевт та актор.

Іван Марунич, соліст гурту Karta Svitu, проєкту Ол.Ів.’Є, гравець ФК «Маестро», блогер, телеведучий та гуморист, розповів про Силу гумору.

Premium Bankers Club 8 – «UAre HEROES», Spartak Subbota

Поділився практичними рекомендаціями та тонкощами моральної стійкості Спартак Суббота, психотерапевт, співзасновник та голова дирекції Національного інституту доказової психотерапії.

Олена Гуц, професійний маркетолог, influencer, travel & food blogger, fashion & beauty expert та TV producer, у блоці “Сила українського сервісу” поділилась досвідом преміум сервісу, трендами, тенденціями та лайфхаками, якими варто користуватися у роботі.

Premium Bankers Club 8 – «UAre HEROES», Lesia Nikitiuk

А ще за традицією Premium Bankers Club, був один секретний спікер, про якого учасники дізналися тільки під час трансляції! Цього року спеціальною зірковою гостею стала Леся Нікітюк, українська телеведуча, волонтерка та просто дивовижна людина!

І на завершення, талановиті менеджери разом прочитали вірш, який написав Сергій Локшин (Седрік) ексклюзивно для Premium Banking. Автор вірша – сучасний український поет, сценарист, продюсер, автор пісень «Свята» та «Плакала» для гурту KAZKA.

Окремою подією в рамках Premium Bankers Club, стала гуманітарна акція «Сила доброти». За підтримки менеджерів та фонду гуманітарної допомоги «Якість життя» 179 діточок санаторної школи-інтернату №21 Оболонського району Києва отримали необхідні речі, ігри, смаколики та багато іншого. Завдяки участі кожного вдалося зібрати речей більше, ніж розраховували. А отже смаколики, теплі речі, розвиваючі ігри поїдуть також до Горішніх Плавнів. Там на все це чекатимуть 46 діточок з аутизмом.

Цього року відбувся восьмий Premium bankers club. Ця цифра символізує нескінченність – нескінченність української історії, нескінченність наших з вами успіхів. Це число великих можливостей, багатства, духовності та сили волі. Саме про силу, в різних проявах та аспектах говорили наші спікери та запрошені гості. І саме за це ми відзначали наших преміум менеджерів. Щодня вони незламно обслуговують наших клієнтів. Цьогорічна конференція та нагороди – лише ще один привід відмітити цю їхню якість та надихнути на нові звершення у сфері преміум обслуговування.

Елла Назаренко
керівниця Центру розвитку преміум сегменту та індивідуального бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group

З нетерпінням чекаємо наступний Premium Bankers Club!

Працюємо заради вас, заради України!

Поділитися сторінкою: