10.07.2018

Premium клієнти завдяки UKRSIBBANK побували на всесвітньо відомих кортах Ролан Гаррос

Premium клієнти UKRSIBBANK вкотре відвідали відкриті тенісні чемпіонати Internationaux de France de Roland Garros, які щорічно проходять у Парижі з 18917 року. Цього року корти відвідали Premium клієнти з Харкова, Тернополя та Чернівців — кожен з них отримав по два квитка на турнір у

vip-зону
, що дозволило відвідати Францію разом з близькими людьми.

Один із клієнтів поїхав зі своєю донькою, для якої теніс — це не просто хобі, а крок до професійної гри.

«Чи часто ви отримуєте від свого банку запрошення у Париж на відкритий чемпіонат Франції з тенісу? Але це реальність! Ми з донькою отримали масу задоволення. Приємно, коли твій банк першокласний! Коли він піклується не лише про залучення нових клієнтів, а й про підтримку дружніх відносин з постійними. Ми давно «дружимо» з UKRSIBBANK, але не перестаємо дивуватися його увазі й турботі. Крім якісного сервісу він завжди знаходить чим порадувати своїх клієнтів, — розповів клієнт банку Дмитро Лученко. — Це і «Французька весна» з чудовими фільмами і різні презентації, турніри і виставки, а також унікальні програми медичного страхування. А цього разу відбулося свято на Ролан Гаррос».

Кожна думка для нас має значення і нам приємно розділяти свої інтереси з нашими клієнтами. Зацікавленість тенісними подіями в усьому світі та підтримка тенісу — одне із тих спільних захоплень, що поєднує банк та клієнтів, створюючи чітку причетність до благородного виду спорту та здорового способу життя.

Поділитися сторінкою:

| 1.239 сек. | SQL -573 | 33.42MB