10.09.2015

Premium УкрСиббанк відтепер у Кіровограді

У великій родині УкрСиббанку BNP Paribas Group свято. 9 вересня в самому центрі Кіровограда — на вулиці Пашутинська, 30, — відкрило свої двері оновлене відділення європейського формату. Під час урочистого відкриття було представлено нову програму обслуговування клієнтів — Premium УкрСиббанк.

«Преміум-банкінг — це пріоритетний доступ до банку, виділена лінія в контакт-центрі, ексклюзивний сервіс у відділеннях, персональний менеджер, супроводжуючий фінансові операції всіх членів сім’ї, — розповів Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Для наших 70 тисяч преміум-клієнтів по всій Україні створено спеціальні зони преміального обслуговування, лаунж-зону, кімнату для переговорів. Крім того, ми пропонуємо клієнтам Premium спеціальні продукти та ексклюзивні послуги».

Важлива особливість усіх відділень УкрСиббанку — це ергономічне зонування приміщень. Так, у відділеннях передбачено зони для зустрічі, очікування, консультацій і переговорів. Є окремі зони самообслуговування StarExpress, де в будь-який час можна зняти гроші, внести кошти на рахунок, підключити StarSMS, перевести гроші з картки на картку, погасити кредит або поповнити мобільний рахунок.

Крім того, новий формат відділень передбачає наявність окремої зони для найменших відвідувачів банку: поки батьки зайняті фінансовими питаннями, їхні діти можуть розважитися іграшками та розмальовками.

Роботу відділень банку побудовано на принципах повної прозорості: між співробітником і клієнтом відсутні будь-які перегородки. Відкритий простір мотивовано прагненням банку побудувати довгострокові довірчі відносини з кожним клієнтом, а це означає, що бар’єрів між банком і клієнтом бути не повинно.

Поділитися сторінкою: