16.08.2013

Прибуткова пенсія: УкрСиббанк нараховує 12% річних на залишок пенсійного рахунку

З серпня 2013 УкрСиббанк BNP Paribas Group нараховує 12% річних у гривні на залишок пенсійного карткового рахунку1. Сьогодні це одна з найвищих ставок за пенсійними картами на ринку. Відсотки щомісячно зараховуються на платіжну пенсійну картку і можуть служити додатковою надбавкою до пенсії.

Для оформлення пенсійної картки в УкрСиббанку достатньо одного візиту до найближчого відділення банку. При собі необхідно мати паспорт, довідку про присвоєння ІПН, а також пенсійне посвідчення або довідку з Пенсійного Фонду.

«Сьогодні немає необхідності стояти за виплатою пенсій в черзі на пошті або чекати гроші вдома. Отримання пенсії значно прискорює грошова картка — гроші будуть доступні в будь-який момент. Пенсія на картковому рахунку є досить зручною і для працюючих пенсіонерів, — розповідає Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — Наша пенсійна карта дозволяє знімати готівку в банкоматах УкрСиббанку та банків-партнерів у будь-який зручний час, оплачувати без комісії товари і послуги в торгових точках і в мережі Інтернет. Крім того, пенсійний рахунок в УкрСиббанку можна використовувати для отримання грошових переказів, оплати комунальних послуг. Додатково до карти можна оформити депозит «Щасливий вік» з підвищеною відсотковою ставкою».

Сьогодні УкрСиббанку довіряють більше 2 млн клієнтів. З них більше 300 тис. пенсіонерів. «Турбота про старших людей — справа честі для банку. І ми пишаємося, що можемо запропонувати нашим клієнтам додаткову надбавку до пенсії — 12% річних у гривні — одну з найвищих ставок за пенсійними картами на ринку», — додав Костянтин Лежнін.

1 — мінімальна сума залишку для нарахування відсотків — 2000.01 грн.

Поділитися сторінкою: