29.04.2014

Приймання платежів в УкрСиббанку

Щокварталу близько 800 клієнтів УкрСиббанку BNP Paribas Group оформляють договір про приймання платежів.

Договір про приймання платежів цікавитиме насамперед клієнтів, які часто отримують оплати за товари і послуги. Він дозволяє не тільки економити на інкасації та утриманні каси підприємства, а й оперативно отримувати кошти на рахунок, незалежно від того, в якому з 500 відділень УкрСиббанку була проведена оплата. Клієнт може перебувати у Києві, а йому на рахунок надходитимуть платежі зі Львова та Донецька.

Також договір дає можливість на постійній основі одержувати консолідовану інформацію про прийняті платежі в електронному вигляді: на

e-mail
або ж клієнт може самостійно формувати реєстр на ресурсі банку.

Наявність поточного рахунку в УкрСиббанку не є обов’язковою умовою для укладення договору, натомість він надає клієнту низку переваг:

  • вигідніші тарифи;
  • можливість самостійно визначати платника комісії (це може бути як клієнт, так і безпосередньо платник). Також є можливість оплати комісії банку 50/50 (половину оплачує клієнт, другу — платник).

Слід зазначити, що і платники зацікавлені у наявності договору між банком і клієнтом, тому що це значно скорочує час на прийом платежів за рахунок заведених у систему реквізитів клієнта.

Для укладення договору необхідно звернутися до

будь-якого
відділення УкрСиббанку.

Поділитися сторінкою: