22.11.2022

Про безпеку карткових платежів та підтримку клієнтів за кордоном UKRSIBBANK розповів на Global Payments Week

Представниця UKRSIBBANK BNP Paribas Group розповіла учасникам Global Payments Week, що робить банк для забезпечення високого рівня безпеки карткових операцій, протидії шахрайству з картками в умовах воєнного стану та як підтримує клієнтів, які знаходяться за кордоном.

Протягом двох днів провідні міжнародні та українські експерти з глобальних платежів, транскордонних переказів та відкритого банкінгу спілкувалися на важливі для бізнесу теми, зокрема про роль відкритого банкінгу і розвиток crossborder-рішень: можливості розвитку в Україні та світові кейси та реакцію на виклики сьогодення, тренди, прискорену трансформацію офлайна в діджитал, оновлення глобальних рішень цифрових гаманців.

Також обговорили і вплив транскордонного шахрайства та як цьому протидіяти.

«В умовах воєнного стану, для протидії карткового шахрайства банк має багаторівневий комплексний захист: налаштування додаткових критеріїв для моніторингу, призупинення чи скасування проведення підозрілої операції. Клієнти можуть оформити страховий продукт «FINPROTECT», який надає захист не лише по платіжній картці, а й покриває ризики, пов’язані з втратою гаманця чи сумки. Додатково банк розглядає можливість компенсувати збитки клієнтам, які ще не встигли оформити собі FINPROTECT, але постраждали від шахрайства. Також ми регулярно розповідаємо у наших соціальних мережах, як уберегтися від різних видів шахрайства»

Дарія МЕЗЕНЦЕВА
начальниця відділу протидії цифровому банківському шахрайству UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Щодо підтримки клієнтів, які нині перебувають за кордоном, Дарія розповіла, що обслуговування все більше і більше переходить в онлайн та стає дистанційним: надання консультацій, проведення фінансових операцій або прийом заяв на оскарження – через чат в застосунку UKRSIB online, оскільки клієнти не мають можливості відвідати фізичні відділення.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group – один з найбільших універсальних банків України, який активно підтримує корисні інновації, які сприяють цифровій трансформації, розвитку та безпеці цифрових рішень та позитивному впливу для сталого розвитку.

Докладніше про конференцію можна дізнатися за посиланням.

Поділитися сторінкою: