24.11.2021

Продовжено регламент для купівлі/продажу безготівкової валюти для клієнтів СМБ та Корпоративного бізнесу UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group робить купівлю-продаж безготівкової валюти для експортерів та імпортерів – клієнтів середнього та малого бізнесу більш зручною – продовжує час для обміну валюти в інтернет-банкінгу UKRSIB business.

З 29 листопада 2021 року UKRSIBBANK в інтернет-банкінгу UKRSIB business запроваджує додаткову сесію, щоб клієнти банку могли купити або продати валюту до 14:00. Курс основної та додаткової сесії можуть відрізнятись.

Продовження регламенту дозволить клієнтам СМБ та Корпоративного бізнесу купувати/продавати безготівкову валюту протягом більш тривалого часу, а значить дає вам більше можливостей для оперативних розрахунків зі своїми партнерами та загалом використання коштів.

Також є можливість здійснити обмін валюти за власним прогнозованим курсом, за умови якщо цей курс буде дорівнювати курсу сформованому UKRSIBBANK.

Здійснити обмін валют можна як у відділенні банку, на підставі заяви в паперовій формі (основна торгова сесія), так і у віддаленому форматі через інтернет-банкінг UKRSIB business (усі види сесій).

Регламент проведення конвертації (однієї іноземної валюти на іншу іноземну валюту) залишається без змін та діє до 15:00 години.

Деталі можливостей безготівкового обміну валют для експортерів та імпортерів нижче:

Торгова сесія та регламент прийому заяв від клієнтівОпис

Основна торгова сесія:

  • до 10:00 – купівля валюти
  • до 11:30 – продаж валюти

Заява подана до 10:00 для купівлі валюти (або до 11:30– якщо для продажу валюти) – виконується в той самий день

Якщо ви обрали «Основну сесію» та не встигли (не надані документи, відсутні кошти на рахунку тощо) – заява виконується наступного банківського дня.

Заяви виконуються за курсом UKRSIBBANK, який склався під час основних торгів на безготівковому валютному ринку України

Додаткова торгова сесія:

  • до 14:00 – купівля валюти
  • до 14:00 – продаж валюти

Заява подана до 14-00 (купівля та продаж валюти) виконується в той самий день

Якщо ви обрали «Додаткову сесію» та не встигли (не надані документи, відсутні кошти на рахунку тощо) – заява буде виконуватись наступного банківського дня.

Заявки виконуються за курсом UKRSIBBANK, який склався під час торгів на безготівковому валютному ринку України, але може відрізнятися від курсу сформованого під час основних торгів

Ваш варіант:

Курс, який ви встановлюєте самостійно

Заява подана до 14-00 (купівля та продаж валюти) виконується в той самий день, якщо Ваш курс дорівнюватиме курсу, сформованому UKRSIBBANK

Якщо курси не збігаються, заява переноситься на наступний день. Заява дійсна 30 календарних днів.

Поділитися сторінкою:

| 1.393 сек. | SQL -571 | 33.36MB