15.04.2021

Протестуйте додаток «Pro-Каса» та отримуйте у подарунок обслуговування РРО

UKRSIBBANK BNP Paribas Group для користувачів додатку «Pro-Каса» продовжив акцію по безкоштовному обслуговуванню РРО до 1 жовтня 2021 року.

Клієнти середнього та малого бізнесу тестуючи безкоштовно додаток «Pro-Каса» від UKRSIBBANK отримають у подарунок обслуговування РРО до 1 жовтня 2021 року. Додаток адаптований під потреби клієнтів СМБ – точок роздрібної торгівлі, інтернет-магазинів, підприємців, що надають послуги, а також транспорту та доставки.

UKRSIBBANK надає унікальну можливість протестувати безкоштовно додаток усім клієнтам, в тому числі тим суб’єктам господарської діяльності, кому згідно діючого законодавства буде треба встановлювати РРО з 1 січня 2022 року.

Нагадаємо, що «Pro-Каса» суміщатиме декілька сервісів в одному продукті*:

  • Повноцінний мобільний касовий апарат з функцією фіскалізації. Відповідає Закону № 128-IX
  • Зручний та функціональний POS-термінал в вашому Android смартфоні (технологія Tap on Phone)
  • Віддалена реєстрація відкриття поточного рахунку

* UKRSIBBANK BNP Paribas Group у листопаді минулого року здійснив відкрите бета-тестування нового сервісу— програмного РРО у мобільному додатку «Pro-Каса» та наразі готується до реалізації можливості віддаленої реєстрації відкриття поточного рахунку для нових клієнтів. І згодом з’явиться POS-термінал у вашому Android смартфоні. Оскільки дані сервіси реалізуються у три етапи, слідкуйте за новинами банку.

Поділитися сторінкою:

| 1.118 сек. | SQL -578 | 33.67MB