10.10.2018

Рада директорів UKRSIBBANK зустрілася із клієнтами у Вінниці

У жовтні щомісячна рада директорів UKRSIBBANK BNP Paribas Group пройшла у Вінниці. При цьому топ-менеджери банку на чолі з головою правління банку Філіпом Дюмелем відвідали ключових клієнтів регіону.

Прагнення банку стати ближчим до клієнтів та зустрічі з ними вже стали традицією. Раніше топ-менеджери банку зустрічалися з клієнтами – провідними компаніями Львову, Одеси та Харкова.

«Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним та простим. А для цього ми маємо розуміти усі потреби наших клієнтів, тому ми постійно зустрічаємося з ними не лише у відділеннях банку, а й відвідуємо клієнтів у них в офісах, на виробництві, у полі», — розповіла Яніна Ольховська, начальник служби бренду та комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Більше того, UKRSIBBANK як відповідальна компанія прагне стати активним учасником місцевої громади. Цього разу, перебуваючи у місті усі топ-менеджери підтримали ідею та взяли участь у висадці дерев та кущів у Вінниці. Зазначимо, що раніше, у вересні, топ-менеджери банку долучилися до створення парку у Києві, посадивши майже десяток дерев.

Поділитися сторінкою: