05.08.2022

Рейтинг UKRSIBBANK на рівні uaAAA за національною шкалою підтверджено

У липні рейтингове агентство «Експерт-рейтинг» оновило рейтинг UKRSIBBANK BNP Paribas Group на рівні uaAAA за українською шкалою. Це підтверджує найвищу кредитоспроможність порівнюючи з іншими українськими банками або борговими інструментами.

Рейтинговий комітет, приймаючи рішення, враховував результати роботи банку за перший квартал 2022 року, а також статистичну звітність за 2021 рік та за січень-червень 2022 року.

«Станом на початок липня 2022 року АТ «УКРСИББАНК» був дуже добре забезпечений регулятивним та основним капіталом: Н2 та Н3 Банку в рази перевищували встановлені НБУ граничні значення та були істотно вищими за середньо-ринкові показники. Також АТ «УКРСИББАНК» був дуже добре забезпечений ліквідністю: станом на початок липня 2022 року показники відповідних нормативів Банку з вагомим запасом перевищували встановлені регулятором граничні відмітки.
Станом на 01.04.2022 активи АТ «УКРСИББАНК», як і раніше, були добре диверсифікованими, що зменшувало вплив портфельних ризиків на діяльність Банку.

Кредитний портфель Банку характеризувався високою якістю: станом на 01.06.2022 частка NPL Банку була в 8,2 рази нижчою за середньо-ринковий показник.
В аналізованому періоді АТ «УКРСИББАНК» істотно наростив чистий процентний дохід (на 70,03% до 1,315 млрд грн) та показав вагомі обсяги чистого процентного доходу (0,346 млрд грн). Впродовж восьми останніх кварталів поспіль (окрім першого кварталу 2022 року) Банк на постійній основі генерував вагомі обсяги прибутку, що свідчить про високу ефективність його операційної діяльності», — зазначається в узагальненнях РА «Експерт-рейтинг».

Довідка

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» є найкрупнішим оператором ринку добровільного рейтингування в Україні. Серед клієнтів Агентства найкрупніші банки України, страхові компанії, компанії з управління активами, компанії реального сектора та міжнародні перестрахові компанії.
Методологічна база рейтингового агентства покриває банківський, страховий, інвестиційний та реальний сектори. Агентство спеціалізується на присвоєні кредитних та інфраструктурних рейтингів за національною українською та міжнародною шкалами.

Докладніше про рейтинг за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.392 сек. | SQL -582 | 33.26MB