18.09.2018

«Рекордні жнива»: UKRSIBBANK створює умови для інтенсивного розвитку агросектору

UKRSIBBANK BNP Paribas Group створює умови для розвитку аграрного бізнесу, оскільки в нашій країні агроіндустрія є пріоритетною і агрокомпанії вже складають близько половини всього кредитного портфеля банків.

За умовами акції «Рекордні жнива», банк додає 8% до базової ставки по вкладу «Активні гроші СМБ» у гривні терміном на 6 місяців з дати оформлення вкладу в період проведення акції. Для строкових акційних вкладів у гривні встановлюється акційна індивідуальна ставка — 15%.

Акція «Рекордні жнива» відбувається в усіх відділеннях UKRSIBBANK, що розташовані в Вінницькій, Хмельницькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, Полтавській та Сумській областях та триває до 31 грудня 2018 року.

При цьому клієнти можуть приймати участь у інших акціях банку, але 1 раз у акції «Рекордні жнива» (кількість рахунків при цьому не обмежена).

Зазначимо, що UKRSIBBANK BNP Paribas Group співпрацює з фермерами, земельний банк яких налічує більше 20 000 га, а також з переробниками та трейдерами агропродукції. На сьогодні банк пропонує найбільш вигідні умови по вкладним продуктам для агробізнесу.

Поділитися сторінкою:

| 1.532 сек. | SQL -588 | 33.25MB