11.06.2021

Ролан-Гаррос 2021: BNP Paribas підтримує юних зірок тенісу

Відкритий чемпіонат Франції з тенісу є знаковим спортивним змаганням, і відкриття Ролан-Гаррос також символізує поступове повернення до звичайного – ну майже звичайного – життя. Та у цьому відкритті 2021-го року BNP Paribas зосереджується на 18-25-річних, які особливо постраждали від кризи в сфері охорони здоров’я. Група – як багаторічний спонсор тенісу та активний гравець у напрямку залученості молоді – підтвердить прихильність цим двом напрямкам під час Відкритого чемпіонату Франції з тенісу. Гейм, сет та матч для молоді з 24 травня по 13 червня.

Криза в сфері охорони здоров’я суттєво вплинула на молодь та позбавила їх будь-якого розуміння свого майбутнього в короткостроковій та середньостроковій перспективі. Через зменшення робочих місць для студентів у зв’язку з карантинними обмеженнями та комендантськими годинами багато хто з них був змушений змінити або навіть відмовитись від своїх планів. З самого початку кризи BNP Paribas – головний акціонер UKRSIBBANK – проводить активну роботу з підтримки молодого покоління. Так, Група представляє численні ініціативи – зокрема, в напрямках рівних можливостей, залученості, освіти та доступу до культури. В межах відкритого чемпіонату Франції з тенісу BNP Paribas й надалі підтримує молоде покоління та запрошує їх взяти участь у двотижневих подіях, відкритих для обмеженої кількості глядачів, а також пропонує їм отримати нові враження впродовж турніру.

Тож, BNP Paribas відкриває молоді двері на Ролан-Гаррос – на кону тисяча місць та п’ять тисяч пропусків.

Цього року – як ніколи раніше – головні спортивні змагання відроджують поняття колективності та солідарності. З огляду на це BNP Paribas розробив спеціальну програму для молоді на відкритому чемпіонаті Франції з тенісу 2021 року. Та починається вона з питань доступу – так, у пріоритеті є надання однієї тисячі місць молоді із шкіл-партнерів Групи та тенісних клубів та асоціацій, які підтримує BNP Paribas Foundation – зокрема, «Projet Banlieues», «Odyssée Jeunes», «Proxité», «e2c», «L’Ascenseur» та «Fête le Mur», а також молоді, що зареєструвалася на платформі BNP Paribas «We Are Tennis».

У програмі: винятковий день на місці, в тому числі відвідування стадіону, матчі на трибунах та незабутні зустрічі із знаковими людьми із світу тенісу. Вшанування команди юних талантів BNP Paribas на кортах та на екранах.

Молодь не тільки на трибунах, але й на славетних ґрунтових кортах. У турнірі візьмуть участь декілька членів Команди юних талантів BNP Paribas. Ця представлена BNP Paribas у 2018 році програма щорічно підтримує 20 молодих перспективних дарувань Франції з тенісу та надає їм необхідні фінансові та кадрові ресурси для перемог на вищому рівні. Діана Паррі, Артур Казо, Лука Ван Аш та Ельза Жакмо, переможець чемпіонату Ролан Гаррос 2020 серед юніорів, – всі вони будуть на кортах Ролан-Гарросу.

Ельза Жакмо – разом з Еммою Жуі та Йошкою Зборовскі – з’явиться у документальному фільмі, що транслюватиметься на французькому телебаченні впродовж відкритого чемпіонату Франції з тенісу. 28-хвилинний фільм перенесе нас у надзвичайне повсякденне життя цих цілеспрямованих молодих гравців, які мріють стати чемпіонами.

 

Поділитися сторінкою:

| 1.290 сек. | SQL -595 | 33.25MB