28.02.2019

«Роздрібні продажі»: аналітика експертів UKRSIBBANK

«Роздрібні продажі в січні 2019 року зросли на 6,3% за даними, опублікованим минулого тижня на сайті УКРСТАТ. Показник відповідає очікуванням, підкреслюючи поступове зниження темпів зростання, з одного боку, і загальну ситуацію, в якій зростання внутрішньої торгівлі перевищує зростання ВВП», — ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 27 лютого 2019 року. Більше інформації: аналітики та даних читайте на сторінці «Аналітичні огляди».

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – Керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

Поділитися сторінкою: