25.12.2013

«Розумна благодійність» УкрСиббанк спрямував кошти, передбачені на новорічні подарунки, на лікування дітей, хворих на ДЦП

Чим ближче до Нового року, тим більше приємних турбот випадає на долю кожного з нас: підготувати подарунки для рідних і близьких, влаштувати веселощі для дітей, які так чекають на подарунки у новорічну ніч. Але поряд з нами завжди є ті, хто потребує нашої турботи й уваги не менше, ніж рідні та близькі. І це, в першу чергу, діти.

Вже вкотре УкрСиббанк BNP Paribas Group спрямовує кошти, передбачені на новорічні подарунки партнерам, на «Розумну благодійність». Цього року УкрСиббанк від імені клієнтів та партнерів підтримує здоров’я українських дітей, хворих на дитячий церебральний параліч. Це стане вагомим внеском в проект Міжнародної благодійної фундації «Лікар.інфонд» «Жити – означає рухатись», і 14 дітей з різних куточків України отримають дієву допомогу: курси реабілітації, які допоможуть їм на шляху до свободи рухів і перемоги над хворобою.

Усі ці діти вже пройшли великий шлях до одужання. Щодня вони цілеспрямовано виконують важкі багаточасові тренування, а за отримані можливості віддячують помітними результатами. З кожним новим курсом реабілітації стан дітей з ДЦП покращується. Утім, як у будь-якій справі, у реабілітації дітей з ДЦП важливо не зупинятися, адже лише безперервна різностороння реабілітація дає відчутний результат: діти з ДЦП відновлюються на

60-80%
, а іноді – й на 100%. Це дозволяє їм вільно рухатися, ходити, розмовляти, вчитися.

На жаль, родинам з дітьми, хворими на ДЦП, не завжди фінансово доступні курси повноцінної реабілітації. Завдяки підтримці УкрСиббанку, 14 дітей зможуть пройти декілька курсів на рік у Міжнародній клініці відновлювального лікування у Трускавці, оснащеній сучасним діагностичним та реабілітаційним обладнанням, а також курси іпотерапії на базі київського центру іпотерапії «Спіріт». Крім того, завдяки підтримці банку, Ізяславська спеціалізована школа-інтернат І-ІІ ступенів для дітей з наслідками поліомеліта і церебральними паралічами (Хмельницька область) отримає в дарунок найновітніше медичне обладнання лазер Delta, який дозволить вихованцям інтернату отримувати регулярну терапію.

«Ми переконані, що велика перемога складається з маленьких досягнень, і ми раді, що завдяки УкрСиббанку, діти з ДЦП наблизяться до перемоги. Вже вкотре УкрСиббанк долучається до добрих справ напередодні Нового Року і зараз його участь у проекті «Жити – означає рухатись» сприятиме успіху цих маленьких героїв, — розповіла Лариса Слюнченко виконавчий директор МБФ “Лікар.Інфонд”. — Проект «Жити – означає рухатись» — унікальний. Ми зробили ставку на регулярну допомогу одним й тим самим дітям. Вже четвертий рік ми бачимо ефективність такої підтримки. Ми отримуємо листи батьків з успіхами своїх дітей – хтось вперше підвівся на ноги, хтось сказав перше слово, хтось пішов або піднявся сам сходами».

Слідкуйте за перемогами наших підопічних на сторінці проекту.

З 2008 року УкрСиббанк власним прикладом демонструє як можна дієво допомогти тим, хто найбільше потребує допомоги. Навіть у складний для всіх компаній час, банк опікувався тими, хто найбільше потребував турботи й уваги. Саме тоді банк вирішив замість купівлі новорічних сувенірів для клієнтів зробити справжній подарунок дітям, позбавленим піклування близьких людей. Три роки поспіль банк будував дитячі ігрові та спортивні майданчики по всій Україні.

Поділитися сторінкою: