15.02.2022

Розвиток сталого фінансування – майбутнє української економіки

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримує Політику НБУ щодо розвитку сталого фінансування на період до 2025 року, що передбачає інтеграцію ESG критеріїв (Ecological, Social, Governance – екологія, соціальні питання, корпоративне управління) у фінансові послуги.

Головний партнер UKRSIBBANK BNP Paribas включив ESG критерії у кредитну політику ще у 2014 році. UKRSIBBANK як частина групи також реалізовує 10 секторальних політик, пов’язаних із бізнесом. У цьому напрямі група виступає позитивним прикладом для всіх міжнародних і локальних організацій, адже її основне завдання – це позитивний внесок в розвиток суспільства та збереження планети.

«Ми переконані, що економічне зростання має бути відповідальним. Тому як підписант Глобального договору ООН в Україні UKRSIBBANK також узгоджує свої дії та зобов’язання із 17 цілями сталого розвитку. У своїй щоденній діяльності ми дотримуємося інвестиційної політики відповідального соціального та екологічного фінансування, етичності бізнесу, підтримуємо різноманітність та інклюзію, залучаємо до соціально важливих проєктів команду та партнерів, які поділяють цінності сталого розвитку», – розповідає Яніна Ольховська, директорка з питань комунікацій, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Нагадаємо, що кілька років поспіль провідне міжнародне фінансове видання Euromoney визнає BNP Paribas найкращим банком у світі з погляду сталого фінансування.

Поділитися сторінкою: