25.06.2021

Розвиток жіночого підприємництва в Україні: Франко-українська ТПП за участі UKRSIBBANK оголошує 10 фіналісток Премії «Створено жінками»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group як партнер Французької торгово-промислової палати в Україні запрошує на третю церемонію нагородження премії на підтримку жіночого підприємництва в Україні «Створено жінками».

Вже 8 липня під час урочистої церемонії нагородження Премії «Створено жінками» в UNIT.City. назвуть ім’я переможниці 2021 року. Нею стане одна із 10 фіналісток, чиї бізнес-проєкти були відібрані журі конкурсу серед 100 поданих анкет.

Переможниця цьогорічної Премії «Створено жінками» отримає:

  • 100 000 грн на розвиток власного бізнесу;
  • 5-денну подорож до Парижу для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу;
  • безкоштовне членство у Франко-Українській торгово-промислової палати протягом року.

«Жінки-підприємниці стали відчувати підтримку, про це свідчить статистика подачі анкет на конкурс Премії «Створено жінками», адже цього року їх вдвічі більше і всі 100 проєктів заслуговують на увагу. Для нас як для глобальної компанії з французьким корінням це важливий аспект розвитку жіночого підприємництва в Україні, яким опікується UKRSIBBANK. Адже підтримка Премії «Створено жінками» від Франко-української ТПП одна із надважливих в нашій країні ініціатив, серед яких «Жінка України», Міжнародна конференція Connecting Women, Європейська математична олімпіада для дівчат, а також Конгресс ООН HeForShe та інші– все це ключові для банку події і їх підтримка передбачена як програмою «Жінки в бізнесі», так міжнародним представництвом світового руху ООН – НeForShe», — зауважила Яніна Ольховська, директор з питань комунікації, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Зазначимо, що на міжнародному рівні амбасадором світового руху ООН – НeForShe, який закликає чоловіків підтримувати жіночі ініціативи та виступає за рівноправність у суспільстві є Жан Лоран Бонафе, Директор BNP Paribas. UKRSIBBANK як частина Групи також підтримує ініціативу HeForShe, тим самим підкреслюючи важливість гендерної рівності в Україні та створення сприятливих умов для розвитку жінок та дівчат, зокрема у бізнесі.

Ознайомтеся з більш детальною інформацією про фіналісток та урочисту церемонії нагородження Премії «Створено жінками» на сторінці організатора у Facebook.

Поділитися сторінкою: