20.05.2015

Рукописи не горять: у музеї Булгакова презентували нову книгу, видану за сприяння УкрСиббанку

15 травня у День народження Михайла Булгакова в київському домі-музеї письменника відбулася урочиста презентація книги «Дом Булгакова», що була видана за підтримки Private Banking УкрСиббанку BNP Paribas Group. Книгу на основі нових документів і матеріалів присвячено історіям навколо дому та життю сім’ї Булгакових.

Презентацiя книги відбулася в колі гостей і друзів музею серед інших заходів з нагоди Дня народження великого Майстра. Книгу презентувала директорка музею Людмила Губіанурі та численні автори творів, що увійшли до унікальної збірки «Дом Булгакова».

«Дружні стосунки нашого банку з домом-музеєм Булгакова вже давно втілилися в особливій увазі власників великого приватного капіталу в Україні до збереження культурної спадщини. І це надзвичайно важливо, оскільки культурний розвиток молодого українського суспільства багато в чому залежить від того, наскільки нам вдасться зберегти та передати наступним поколінням літературні надбання нашої землі», — відзначив Олексій Александров, заступник голови правління, начальник департаменту Private Banking УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Придбати книгу «Дом Булгакова» можна в касі музею та у Книжковому клубі Булгакова.

Нагадуємо, що проект підтримки музею з боку Private Banking УкрСиббанку BNP Paribas Group спрямований на відновлення історичного дому Булгакових і популяризацію творчості великого Майстра. Також в УкрСиббанку відкрито рахунок фонду підтримки музею, що дає змогу кожному зробити внесок і долучитися до ініціативи збереження культурної спадщини.

Реквізити літературно-меморіального музею М. А. Булгакова:
Фонд сприяння музею М. А. Булгакова
Рахунок №26002287163400
МФО 351005
ЄДРПОУ 26384334

Поділитися сторінкою:

| 1.393 сек. | SQL -570 | 33.35MB