17.09.2018

Ще один місяць триватиме благодійна акція «Срібна монетка» від UKRSIBBANK

Більш ніж 170 тисяч гривень вдалося зібрати за два місяці благодійної акції «Срібна монетка» — спільної ініціативи UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».

UKRSIBBANK як банк майбутнього перебуває на хвилі позитивних змін, що формують світогляд оточуючих благородними вчинками своїх клієнтів та співробітників банку у залученні до акції «Срібна монетка». Так ми виховуємо підростаючі покоління у гармонічному розвитку з однолітками, підтримуємо ініціативи ВБО «Даун Синдром», щоб створити усі умови для формування толерантного суспільства, яке готове не тільки змінюватись, а й змінювати.

У той час, коли питання про нові підходи викладання у системі освіти тільки освоюються педагогами та переглядаються у нашій країні, ВБО «Даун Синдром» застосовувала їх з самого початку, запозичуючи з деяких шкіл західноєвропейських країн, в першу чергу з Голландії.

«Була виконана величезна робота — викладачі постійно шукали нові методики, нові підходи, пробували, адаптували. І результати не змусили себе чекати. Діти вміють читати, писати і рахувати, вміло використовують ці навички не тільки на уроках, а й у повсякденному житті. — Розповіла Олена Большаніна, директор ВБО Даун Синдром. — Головний акцент в системі освіти в рамках нашого проекту — не отримання академічних знань, які після закінчення школи можуть бути загублені, а в придбанні навичок самообслуговування і професійних навичок. Адже після закінчення школи молоді люди зможуть піти працювати і знайти спеціальність за своїми інтересами».

Цього року ми збираємо на організацію інклюзивного середовища, що цінує розмаїття, унікальну роль кожної дитини, та водночас дозволяє усім дітям отримати якісний рівень розвитку та дивувати світ своїми талантами.

Акція триватиме до 17 жовтня у всіх відділеннях банку. Щоб підтримати ініціативу, варто лише знайти спеціальні бокси у майже 300 відділеннях UKRSIBBANK, зробити внесок та отримати символічний подарунок наліпку «Я ПІДТРИМУЮ!». Також кошти можна перерахувати на користь ВБО «Даун Синдром» 26004265663403, МФО 351005 АТ «УКРСИББАНК». Підтримати акцію можна й онлайн в один клік через офіційний сайт ВБО «Даун Синдром».

Скажіть собі і всьому світу: «Я підтримую»!

Поділитися сторінкою:

| 1.607 сек. | SQL -573 | 33.37MB