19.01.2021

Що банки запропонують клієнтам у 2021

Вплив коронакризису зберігатиметься цього року, переконані експерти ринку. Які будуть основні тренди на банківському ринку та чого очікувати клієнтам у 2021 році виданню Banker.ua розповів Костянтин Лежнін Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group

На банківському ринку спостерігається надлишок ліквідності в гривні. Цей надлишок є наслідком монетарного стимулювання економіки урядом і НБУ – надлишкова ліквідність і низькі ставки. Тому банки будуть знижувати ставки за депозитами практично до нуля і активно розвивати кредитування стійких галузей.

Обслуговування клієнтів перейшло в онлайн і діджитал-канали безповоротно. Якість обслуговування, оперативність, зручність в онлайні – це області конкуренції на найближчі роки.

Клієнтам потрібно чекати хороших, дешевих, кредитних пропозицій. Звичайно, виграє великий стабільний бізнес і їх працівники. Але і сегмент середнього і малого бізнесу отримає набагато більше уваги і пропозицій від банків.

Клієнтам потрібно перейти від вивчення до дії в області персонального інвестиційного портфеля. І не важливо, яку суму ви маєте в своєму розпорядженні або який рівень очікувань прибутковості у вас. Важливо почати діяти в цій галузі.

Великому сегменту малих підприємців належить вирішити питання з оподаткуванням, фіскалізацією та РРО. За фактом, після всіх послаблень і переносів термінів введення тотальної фіскалізації, всім, у кого виручка понад 1 млн гривень, потрібно буде поставити касовий апарат, краще програмний РРО. Я впевнений, що найдешевший і зручний варіант запропонує банк.

Нагадаємо, UKRSIBBANK BNP Paribas Group готується до запуску нового сервісу для клієнтів середнього та малого бізнесу – мобільного додатку «Pro-Каса», завдяки якому клієнти СМБ зможуть перетворити смартфон на базі Android з NFC-модулем на POS-термінал.

Матеріал опубліковано на сайті banker.ua 18 січня 2021

Поділитися сторінкою: