19.03.2021

#Шкарпетуйся: UKRSIBBANK підтримує всесвітню ініціативу «LOTS OF SOCKS»

UKRSIBBANK BNP Paribas підтримує акцію «Lots Of Socks» до Міжнародного дня людини із синдромом Дауна.

Впродовж багатьох років співробітники UKRSIBBANK долучаються і запрошують клієнтів підтримати акцію «Lots Of Socks», також у цьому році у діджитал форматі, тобто з можливістю придбати онлайн шкарпетки «Віртуальна шкарпетка» або «Підтримати організацію на власний розсуд» за посиланням.

При виборі опції «Віртуальна шкарпетка», введіть ваш e-mail, зазначте UKRSIBBANK та придбайте віртуальні шкарпетки, кількість яких не обмежена. У відповідь ви отримаєте символічну рамку для Facebook. Ця рамка буде свідчити про те, що ви підтримали організацію у Всесвітній день людей з синдромом Дауна та зробили свій внесок в покращення життя людей.

«Підтримка дітей з синдром Дауна триває впродовж року, а співпраця UKRSIBBANK з ВБО «Даун Синдром» – не обмежується проєктом «Срібна монетка». 21 березня є ще одним приводом привернути увагу до потреб таких людей, – розповіла Яніна Ольховська, директор з питань комунікації, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Зазвичай в цей день співробітники UKRSIBBANK одягають яскраві непарні шкарпетки, як символ додаткової хромосоми, пропонуючи клієнтам долучитися до акції. Цього року карантин вніс свої корективи і як будь-який захід «Lots Of Socks» проходитиме також онлайн, що дасть можливість залучити більше зацікавлених клієнтів та співробітників банку».

Зібрані кошти будуть спрямовані на створення нових програм та підтримку діючих програм супроводу дітей та молоді з синдромом Дауна, для реалізації яких Організація розробляє та впроваджує проєкти за різноманітними напрямами:

  • надання послуг дітям із синдромом Дауна та їх батькам – ранній супровід / ранній розвиток, психологічна підтримка;
  • передача досвіду спеціалістам, які працюють з дітьми з синдромом Дауна (вихователі дитячих садочків, педагоги шкіл, психологи, логопеди, дефектологи та інші) в рамках конференцій, семінарів та інше;
  • створення навчальних онлайн модулів, впровадження нових навчальних програм, підручників, методичної літератури;
  • Молодіжний клуб, мета якого соціалізація молоді від 16 років;
  • проєкт Підтриманого працевлаштування;
  • супровід медичних питань та проєктів.

Нагадаємо, що URSIBBANK BNP Paribas Group вже більш ніж 10 років підтримує програми для дітей та молоді з синдромом Дауна та співпрацює з Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром».

Поділитися сторінкою:

| 1.117 сек. | SQL -571 | 33.36MB