31.07.2020

Школа менеджера: UKRSIBBANK інвестує у розвиток потужних лідерів

47 працівників UKRSIBBANK BNP Paribas Group стали випускниками програми професійного розвитку «Школа менеджера» та успішно впроваджують принципи позитивного менеджменту у своїх проектах і робочих командах.

Створюючи краще місце для роботи, UKRSIBBANK активно інвестує у розвиток ефективних лідерів та відповідає міжнародній сертифікації Top Employer Institute. Завдяки модульній програмі професійного розвитку «Школа менеджера» вже сьомий рік поспіль вдосконалює навички управління людьми та ресурсами серед менеджерів, які працюють з командами. Цьогоріч четвертий навчальний та п’ятий випускні модулі відбулися в онлайн форматі.

За роки існування програма виросла у комунікаційну платформу, що об’єднує креативних, амбітніх, проактивних та відповідальних працівників. Вже під час навчання вони формують мережу ділових контактів з різними підрозділами, обмінюються досвідом та об’єднуються у тимчасові команди для виконання робочих завдань.

«Ми системно працюємо над HR-процесами, брендом роботодавця та активно інвестуємо у навчання наших співробітників. «Школа менеджерів» — один із форматів розвитку управлінських і лідерських навичок. За роки існування цієї модульної програми сотні наших співробітників пройшли навчання, багато з них отримали призначення на управлінську посаду. У цьому році моя команда запустила три нових програми для формування Data, Digital, Agile компетенцій. І це продовження роботи над підтримкою командної роботи, розвитку лідерів у професійних групах та наступний крок до реалізації програм підвищення кваліфікації та перекваліфікації для наших співробітників. Наша стратегія навчання та розвитку персоналу стала одним із факторів успіху при проходженні міжнародної сертифікації TOP Employer 2020», — розповідає начальник департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Наталя Галунко.

Зазначимо, що головна мета програми підготовки «Школа менеджера» — впровадження такого підходу до управління, який відповідатиме корпоративним цінностям і буде максимально ефективним. UKRSIBBANK — банк для світу, що змінюється.

Поділитися сторінкою:

| 1.251 сек. | SQL -570 | 33.34MB