28.02.2023

«Smart Lady» – спеціальна пропозиція з обслуговування підприємиць в UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group запускає акцію для жінок-підприємиць – «Smart Lady», що включає безкоштовне обслуговування рахунків: як бізнес призначення, так і для особистих потреб протягом 12 та 6 місяців.

Участь в акції беруть як нові, так і діючі клієнтки банку – фізичні особи-підприємиці, які до 31 травня 2023 року вперше відкривають рахунок за тарифним планом «Підприємець v.1». Такі клієнтки отримують якісне фінансове обслуговування, експертизу персонального менеджера, можливості сучасного інтернет банкінгу, а також вигідну пропозицію відповідно до обслуговування тарифу «Підприємець v.1».:

  • 6 місяців безкоштовного розрахунково-касового обслуговування;

  • 12 місяців безкоштовного розрахунково-касового обслуговування першої корпоративної картки MC Corporate Contactless;

  • 6 місяців безкоштовного розрахунково-касового обслуговування у тарифному пакеті «All Inclusive De Luxe» – для власних потреб.

Сьогодні українські підприємці стикаються з різними викликами, зокрема, релокації та реорганізації власної справи. При цьому, жінки у бізнесі більш уразливі, поєднують одночасно багато справ. Активні підприємиці роблять свій внесок у сталий розвиток економіки нашої країни: вони забезпечують робочі місця та сплачують податки, а також підтримують соціально важливі проєкти громади. Як фінансовий партнер ми хочемо підтримати Жінок у Бізнесі у реалізації їх бізнес-планів та амбіцій. Наш проєкт «Smart Lady» - це, перш за все, якісне фінансове обслуговування та експертиза, а також можливість до року користуватися цими перевагами безкоштовно, натомість розвивати власну справу, підтримувати економіку України.

Андрій КАШПЕРУК
Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group

З 2019 року UKRSIBBANK активно розвиває програму підтримки жіночого підприємництва «Women in Business». Щороку банк запрошує жінок, які хочуть розпочати свій бізнес або вивести його на новий якісний рівень на безкоштовні менторські семінари. Також банк є партнером усіх ключових заходів, які заохочують жінок до розвитку. Зокрема, як генеральний партнер щорічного конкурсу «Створено жінками», організованого Франко-українською торгово-промисловою палатою, UKRSIBBANK запрошує жінок-підприємиць, які продовжують вести бізнес в умовах воєнного стану взяти участь у проєкті та виграти 100 000 грн на розвиток власної справи та поїздку в Париж.

Поділитися сторінкою:

| 1.353 сек. | SQL -579 | 33.56MB