09.08.2019

Соціальні мережі стали популярним місцем для фішингу

Шановні клієнти, дбайте про конфіденційність ваших даних у соціальних мережах та не додавайте у друзі, людей яких ви не знаєте, навіть якщо у вас є спільні друзі у мережі.

Останнім часом поширились випадки створення фейкових акаунтів у різних соціальних мережах, зокрема у Facebook, Instagram тощо. Так, шахраї додають собі у друзі людей, що пов’язані через різні групи, місце роботи або навчання. Таким чином, користувачі соціальних мереж бачать, що у них начебто є спільні друзі і приймають запрошення від фейкових акаунтів.

При додаванні даних осіб в друзі, шахраям стають доступні ваші конфіденційні дані, які ви раніше вказали на сторінках у соціальних мережах, зокрема, номери телефонів, дата та місце народження і проживання, місце роботи, навчання тощо. Більше того, завдяки інформації у соціальних мережах цілком можливо відслідкувати чимало інших даних, зокрема, імена домашніх улюбленців, ПІБ близьких родичів, а також і дівоче прізвище матері, що є одним з найпоширеніших секретних питань для відновлення або скидання паролей до банківських сервісів.

Усі персональні дані у соціальних мережах можуть бути використані сторонніми особами для отримання доступів до вашого інтернет-банкінгу, інтернет-сервісів (електронна пошта, Google Диск, ICloud і т.п.), які в свою чергу також можуть містити особисту інформацію (фото платіжних карт, документів, що засвідчують Вашу особу тощо).

UKRSIBBANK BNP Paribas Group радить бути пильним щодо своїх персональних даних та захиститись від сторонніх осіб у соціальних мережах. Не приймайте у друзі людей, яких ви не знаєте. Налаштуйте конфіденційність ваших даних так, аби ваші емейл та номер телефону, що використовуються для входу в сервіси онлайн-банкінгу, були приховані для усіх.

Якщо у Вас виникли будь-які сумніви або запитання щодо проведення транзакцій по вашій платіжній картці, одразу зателефонуйте до StarContact UKRSIBBANK BNP Paribas Group:

  • 0 800 505 800 (безкоштовно в межах України);
  • 729 (безкоштовно з мобільних);
  • 380 44 590 06 90 (для міжнародних дзвінків).

Поділитися сторінкою:

| 1.180 сек. | SQL -573 | 33.09MB