17.07.2020

Соціальні мережі як популярне місце для фішінгу

Шановні клієнти, завжди дбайте про конфіденційність даних у соціальних мережах та не додавайте у друзі, людей яких ви не знаєте, навіть якщо у вас є спільні друзі у мережі. Також не надавайте інформацію про себе, людям які дзвонять вам з незнайомих номерів телефонів, чи надсилають повідомлення.

Останнім часом поширились випадки створення фейкових акаунтів у різних соціальних мережах, зокрема у Facebook, Instagram тощо. Так, шахраї додають собі у друзі людей, що пов’язані через різні групи, місце роботи або навчання. Таким чином, користувачі соціальних мереж бачать, що у них начебто є спільні друзі і приймають запрошення від фейкових акаунтів.

При додаванні даних осіб в друзі, шахраям стають доступні ваші конфіденційні дані, які ви раніше вказали на сторінках у соціальних мережах. Це можуть бути навіть номери телефонів, дата та місце народження і проживання, місце роботи, навчання тощо. Завдяки інформації у соціальних мережах цілком можливо відслідкувати чимало інших даних, зокрема, імена домашніх улюбленців, ПІБ близьких родичів, а також і дівоче прізвище матері, що є одним з найпоширеніших секретних питань для відновлення або скидання паролей до банківських сервісів.

Пам’ятайте, що усі персональні дані у соціальних мережах можуть бути використані сторонніми особами. Отже не приймайте у друзі людей, яких ви не знаєте та налаштуйте конфіденційність ваших даних.

Поділитися сторінкою:

| 1.402 сек. | SQL -571 | 32.88MB