17.10.2016

Спеціальна пропозиція від компанії MyDutyFree для держателів преміальних карток MasterCard® від UKRSIBBANK

Оформи попереднє замовлення в Інтернеті або з мобільного додатка MyDutyFree1 навіть за годину до вильоту, розраховуйся преміальною картою МasterCard від UKRSIBBANK та отримуй знижку 15%2.

Докладніше про умови акційної пропозиції на сайтах www.mastercard.ua та www.mydutyfree.net.

Умови акції:

Для того щоб отримати знижку у розмірі 15%2, здійсни замовлення через Інтернет або з мобільного додатка MyDutyFree. При підтвердженні замовлення потрібно ввести спеціальний промокод MCPREMIUM щоб зазначити, що оплату буде здійснено преміальною карткою MasterCard3 від UKRSIBBANK. Після цього оплати замовлення на стійці MyDutyFree в магазині Duty Free в аеропортах Бориспіль або Одеса.

1 MyDutyFree — це інноваційний сервіс для онлайн-шопінгу в магазинах безмитної торгівлі Duty Free, що відкриває нові можливості користування послугами, зокрема заощаджує ваші гроші та час.
2 — Знижка не сумується з іншими знижками. Знижка не діє на спеціальні пропозиції (товари, які обирає магазин Duty Free щомісяця та на які діє спеціальна знижка магазину у розмірі до 30%) і наступні товари: будь-яка продукція від ТМ Chanel, Elizabeth Arden, Antonio Banderas; парфуми ТМ Davidoff Cool Water, Davidoff Cool Water Women, Moschino Funny, Paco Rabanne Paco, Versace Woman, Versace Jeans Blue, Versace Jeans Red.
3 — Картки MasterCard Gold, MasterCard Platinum, MasterCard World Elite.
Акційна пропозиція актуальна з 05.08.16 до 31.12.16.

Поділитися сторінкою: