01.06.2020

Співпраця приватних виконавців з UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group почав роботу з приватними виконавцями, після чого збільшилась кількість виконаних судових рішень і відсоток виконання збільшується щодня.

Після того, як Верховна Рада України ухвалила вагомі за своїми наслідками законодавчі зміни про новацію в законодавстві щодо появи інституту приватних виконавців, спостерігався позитивний вплив на стан виконання рішень судів, інших виконавчих документів у виконавчих провадженнях. Безумовно, такі дії здатні посилити платіжну дисципліну, оживити банківський сектор та економіку в цілому.

«Співпраця і обслуговування в UKRSIBBANK — це як знак якості для наших клієнтів, тому що вони проходять детальну перевірку. І в більшості своїй наші клієнти ведуть прозорий бізнес, законослухняні і старанні в фінансових питаннях. — Розповідає Васильченко Світлана, експерт з організації процесів стягнення Департаменту зі стягнення боргів UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Та кредити, позики, робота з заборгованістю в цілому продовжує залишатися однією із важливих складових розвитку банківської діяльності. Тому відповідальне та прагматичне ставлення до боргів може змінити суспільство і розвинути економіку країни. А провідниками у цьому європейському підході до побудови фінансово успішного суспільства активно стають приватні виконавці та банки, які з ними співпрацюють. Наш банк — не виключення. Адже сплачена заборгованість гарантує стабільність банківської системи, та української економіки, зокрема».

UKRSIBBANK як частина міжнародної Групи з європейським підходом до ведення бізнесу, активно трансформує своїм прикладом банківську систему, автоматизує і спрощує алгоритми роботи внутрішніх процесів, забезпечує підтримку законодавчих змін та створює умови для розвитку ефективної діяльності приватних виконавців.

Поділитися сторінкою:

| 1.354 сек. | SQL -571 | 33.39MB