24.10.2018

Співробітники UKRSIBBANK посадили 30 дерев та кущів у Київському дитячому садочку

Більше 30 дерев та кущів посадили співробітники UKRSIBBANK BNP Paribas Group у Київському дитячому садочку неподалеку від Головного офісу банку.

Вже зовсім скоро наші колеги зі Львову, Одеси, Дніпра, Харкова та Вінниці також зможуть долучитися до акції та посадити дерево поблизу навчальних закладів, у міських парках та зонах відпочинку.

Банк – як частина Групи BNP Paribas, яка своєю діяльністю в усьому світі прагне протидіяти зміні клімату, та як активний учасник місцевої громади постійно підтримує ідею створення зелених парків. Вже цього року топ-менеджери банку висадили дерева у столичному сквері «Самосад» та у Вінниці. Ще раніше понад 100 наших співробітників висадили 300 дерев у 8 містах України.

Нагадаємо, що боротьба зі зміною клімату — це найвищий пріоритет для BNP Paribas як глобальної компанії, яка фінансує енергетичний сектор. Банк популяризує серед клієнтів та партнерів відновлювані джерела енергії, енергетичну ефективність, стійку мобільність та переваги «циркулярної» економіки.

Поділитися сторінкою:

| 1.607 сек. | SQL -569 | 33.31MB