14.11.2018

Співробітники UKRSIBBANK вважають банк соціально-відповідальною компанією

За підсумками Global People Survey 2018, 90% співробітників UKRSIBBANK BNP Paribas Group впевнені, що банк є соціально відповідальною компанією та піклується вирішенням проблем суспільства і довкілля. Також більше 80% працівників спостерігають позитивні зміни у взаємодії з керівниками своїх підрозділів та отримують ефективний зворотній зв’язок щодо своєї роботи. Більше того, на думку співробітників UKRSIBBANK, банк надає достатньо можливостей для отримання необхідного навчання та навичок, корисних для інших позицій.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group традиційно входить до переліку кращих роботодавців банківської сфери за дослідженням провідних українських видань та «Рейтингу кращих роботодавців України», що проводить кадровий портал HeadHunter Україна.

Як відповідальний роботодавець банк прагне створити кращі умови для роботи. Зокрема, банк надає усім своїм співробітникам страхування медичне та від нещасних випадків, інвестує в комфортне місце для роботи, пропонує гнучкий графік та сприяє якісному навчанню та розвитку персоналу: від внутрішніх тренінгів до міжнародних.

Нагадаємо, що вже п’ять років поспіль головний акціонер UKRSIBBANK BNP Paribas визнаний кращим роботодавцем Європи —Top Of Employers Europe — за найкращі умови роботи для працівників, а також можливості навчання та розвитку.

Сьогодні Група BNP Paribas — це організація з сильною корпоративною культурою, якісним підходом до корпоративно-соціальної відповідальності, безліччю можливостей професійного навчання та розвитку.

Поділитися сторінкою: