03.12.2019

Сплачуйте комунальні послуги без комісії в UKRSIB online

Вже з грудня клієнти UKRSIBBANK BNP Paribas Group можуть сплачувати усі комунальні послуги в інтернет банкінгу UKRSIB online без жодних комісій.

Оплатити комунальні послуги: газ, електроенергія, вода, інтернет, телефон, телебачення тощо можна в будь-який зручний час, без черг та комісій в один клік з будь-якого місця, де є доступ до інтернету. Для цього лише потрібно ввести адресу, за яку сплачуються комунальні послуги, та усі можливі для оплати платіжки автоматично підтягуються у системі інтернет-банкінгу.

Таким чином, користувачі UKRSIB online можуть повністю контролювати свої витрати в одному місці та створювати шаблони на щомісячні оплати різних комунальних послуг, а це звільняє від потреби щоразу вводити складні номери особових рахунків.

Системи онлайн платежів — прості у використанні, зручні для клієнтів швидкі та безпечні. Уся історія платежів зберігається в інтернет-банкінгу клієнта, тож немає потреби зберігати паперові квитанції.

Все що потрібно — це мати карту UKRSIBBANK BNP Paribas Group та завантажити додаток UKRSIB online на телефон з Play Маркет або App Store.

«Ми постійно додаємо нові зручні та актуальні сервіси до нашого UKRSIB online, бо прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим. Ми бачимо, що все більше клієнтів надають перевагу інтернет-банкінгу, бо це дійсно гарне рішення для щоденних операцій. Як результат, наразі вже більше 1 млн клієнтів користуються UKRSIB online», — додав Костянтин Лежнін, заступник Голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Більше інформації про швидкі та прості можливості сплати комунальних платежів дивіться в UKRSIB online додавши свою адресу.

Також зазначимо, що у подальшому банк планує проводити різноманітні акції серед тих, хто активно та зручно сплачує комунальні послуги в UKRSIB online.

Поділитися сторінкою: