14.04.2017

Справа за малим: UKRSIBBANK запрошує підприємців на SUP DAY FORUM 2017

UKRSIBBANK BNP PARIBAS Group — фінансовий партнер SUP DAY FORUM — найбільшого в Україні ділового форуму, який пройде 19 квітня у НСК Олімпійський у Києві.

Організатори заходу — Спілка Українських Підприємців (СУП) та комунікаційна платформа Ukrainian E-commerce Expert. SUP DAY FORUM організований підприємцями для підприємців, це — майданчик обміну досвідом та ідеями.

Про роль фінансового партнера розповість Андрій Кашперук, начальник Департаменту роздрібних продажів UKRSIBBANK BNP PARIBAS Group і топ-менеджер із 17-річним досвідом у банківській сфері.

«Середній та малий бізнес — це драйвер розвитку економіки країни. Але для успіху підприємцям потрібен надійний фінансовий партнер. UKRSIBBANK розуміє потужний потенціал сектору МСБ і тому вже більше десяти років для нас це один з головних напрямків роботи. Зокрема, сьогодні ми пропонуємо найнижчу ставку по кредитуванню МСБ — 13,9% у гривні. Більше того, для нових клієнтів у квітні та травні ми пропонуємо 13,4% у гривні, — говорить Андрій Кашперук. — На SUP DAY FORUM ми чекаємо тих, кому цікавий досвід успішного українського бізнесу і хто готовий використовувати позитивні зміни для вдосконалення своїх компаній».

Основні спікери форумe — успішні підприємці: В’ячеслав Климов (президент СУП, співвласник «Нова Пошта»), Костянтин Магалецький (партнер Horizon Capital), Наталія Єремєєва (співвласниця Stekloplast), Ігор Гуменний (співвласник UBC GROUP), Тарас Вервега (співвласник SoftServe), Андрій Федорів (власник Fedoriv), Сергій Бартощук (голова наглядової ради КОСМО), Сергій Гапоченко (СЕО OLX), Грегорі Фішман (інвестиційний радник Deloitte), Іван Міклош (співзасновник Стратегічної групи радників по підтримці реформ), Аня Петрова (засновник Startup Ukraine) та інші.

Основні теми форуму:

  • Підприємництво в глобальному світі. Основні економічні та споживчі тренди, особливості ведення бізнесу в різних країнах.
  • Розвиток. Що важливо знати і де взяти ресурси — міжнародні програми для МСБ, банківські продукти, фінансові можливості від ЄБРР та фондів прямих інвестицій. Дискусії з інвесторами і підприємцями.
  • Стратегія зростання:

    Крок 1. Всередині країни: як рости і підвищувати ефективність в умовах нестабільності.

    Крок 2. Вихід на нові ринки: підготовка експортної стратегії, технічні вимоги та регламенти, створення глобального бренду. Кейси успішних експортерів.

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу на SUP DAY FORUM 2017.

Детальну інформацію про форум, програму та перелік спікерів шукайте за посиланням.

Поділитися сторінкою: