02.02.2015

«Срібна монетка»–2015: інклюзивна освіта в Україні може стати реальністю

УкрСиббанк BNP Paribas Group оголошує старт щорічної акції допомоги дітям із синдромом Дауна «Срібна монетка». Цьогоріч збір коштів на потреби «сонячних» дітей буде проходити з 2 лютого до 31 березня.

У 2015 році кошти, зібрані під час проекту, будуть спрямовані на підтримку процесу прийняття дітей із синдромом Дауна до загальноосвітніх дошкільних закладів. Для цього необхідно створити освітню програму для педагогів по всій Україні, сформувати службу підтримки сімей, забезпечити послуги з раннього втручання із залученням спеціалістів (професійна психолого-педагогічна підтримка на базі Центру раннього розвитку), провести регіональні навчальні семінари для батьків і спеціалістів, створити курс відеопідтримки для спеціалістів, які працюють з дітьми з синдромом Дауна.

Пожертвувати кошти можна кількома способами:

  1. У всіх відділеннях УкрСиббанку розміщено бокси для збору пожертви. Кошти можна внести безпосередньо до боксу.
  2. Якщо сума пожертвування складає понад 1000 грн, гроші зараховуються через касу.
  3. Також можливе безготівкове перерахування коштів за реквізитами: Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» р/р 26005265663402 МФО 351005 АТ «УкрСиббанк».
  4. Можна зробити пожертвування онлайн через офіційний сайт ВБО «Даун Синдром», клікнувши на посилання «Пожертвувати».
  5. Ще одна можливість допомогти дітям з синдромом Дауна — замовити платіжну картку «Срібна монетка». Банк із власних коштів перераховує 1% від суми покупок, зроблених із використанням картки, на рахунок ВБО «Даун Синдром».

Кожен, хто зробить внесок від 5 гривень у відділенні банку, може отримати у співробітника відділення спеціальну наліпку та приклеїти її на малюнок сонечка — символу людей з синдромом Дауна, — перетворивши таким чином пунктирний малюнок на справжнє сонце.

«Благодійний проект «Срібна монетка», що став уже традиційним, збирає для «сонячних» дітей сотні тисяч гривень. За п’ять років було пожертвувано майже 1,055 млн грн, — розповідає про результати проекту Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. У 2010 році ми збирали кошти на обладнання спеціалізованого Центру раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна – це був перший і дуже важливий крок у вирішенні проблеми. У 2011 році зібрані гроші було спрямовано на розповсюдження спеціальних програм із розвитку мови та навчання читанню “See and Learn” («Дивись і вчись»). У 2012 році на отримані кошти було проведено спеціальні навчальні семінари для корекційних педагогів, логопедів, психологів і батьків дітей із синдромом Дауна у 5 регіонах України. У семінарах взяли участь понад 650 осіб. Завдяки «Срібній монетці» в Україні було представлено інноваційну систему вивчення основ математики «Нумікон». Крім того, проект дозволив 108 родинам із різних куточків країни отримати необхідну допомогу в Центрі раннього розвитку. У 2013 році зібрані під час акції кошти було спрямовано на комплексну діагностику та консультування дітей з синдромом Дауна та їхніх батьків із усіх регіонів України, друк рекомендацій для сімей, а також на проведення програм Центр раннього розвитку ВБО «Даун Синдром». У 2014 році кошти зібрали на допомогу родинам із дітьми з синдромом Дауна: на психологічні консультації, терапевтичні батьківські групи, розробку та друк буклетів для пологових будинків, перинатальних центрів і жіночих консультацій, а також на регіональні навчальні семінари для батьків і спеціалістів».

Поділитися сторінкою: