03.03.2016

«Срібна монетка»–2016: великі допомагають маленьким

УкрСиббанк BNP Paribas Group оголошує про старт щорічної акції допомоги дітям з синдромом Дауна «Срібна монетка». Цього року збір коштів на потреби «сонячних» дітей буде проходити з 1 березня по 31 травня.

У 2016 році кошти, зібрані у межах проекту, підуть на підтримку процесу прийняття та навчання дітей з синдромом Дауна у загальноосвітніх дошкільних закладах. Для цього буде створено освітню програму з інклюзії «сонячних» дітей для педагогів і батьків, буде надано послуги з раннього втручання із залученням фахівців (професійна психолого-педагогічна підтримка на базі Центру раннього розвитку), буде проведено семінари для батьків і спеціалістів, які працюють з дітьми з синдромом Дауна.

«Завдяки проекту «Срібна монетка» батьки «сонячних» малюків отримують психологічну та педагогічну підтримку від спеціалістів Центру раннього розвитку ВБО «Даун Синдром» у процесі підготовки дітей до навчання в дошкільних закладах, а також необхідну правову інформацію про інклюзивну освіту дитини. При цьому спеціалісти, задіяні в цьому процесі, отримують методичну підтримку щодо організації занять з дітьми з синдромом Дауна», — пояснив Сергій Курьянов, президент ВБО «Даун Синдом».

Пожертвувати кошти можна кількома способами:

  1. У всіх відділеннях УкрСиббанку розміщено бокси для збору пожертви. Кошти можна внести безпосередньо до боксу.
  2. Якщо сума пожертвування складає понад 1000 грн, гроші зараховуються через касу.
  3. Також можливе безготівкове перерахування коштів за реквізитами: Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром», р/р 26005265663402, МФО 351005, АТ «УкрСиббанк».
  4. Можна зробити пожертвування онлайн через офіційний сайт ВБО «Даун Синдром», клікнувши на посилання «Пожертвувати».

Кожен, хто зробить внесок від 10 гривень у відділенні банку, може отримати у співробітника відділення спеціальний паперовий літачок і приклеїти його на вітрину банку з рекламним плакатом акції, на якому зображено ракету, що допомагає летіти до мети паперовому літачкові, який не в змозі самостійно досягти мети.

Загальна сума пожертвуваних за шість років коштів перевищує 1,375 млн грн. У 2010 році гроші було витрачено на обладнання спеціалізованого Центру раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна, у 2011 році — на розповсюдження спеціальних програм із розвитку мовлення та навчання читанню “See and Learn” («Дивись і навчайся»), у 2012 році — на спеціальні навчальні семінари для корекційних педагогів, логопедів, психологів і батьків дітей із синдромом Дауна у 5 регіонах України, у 2013 році — на комплексну діагностику та консультування дітей із синдромом Дауна та їхніх батьків з усіх регіонів України, друк рекомендацій для сімей, а також на проведення програм Центру раннього розвитку ВБО «Даун Синдром», у 2014 році — на психологічні консультації, терапевтичні батьківські групи, розробку і друк буклетів для пологових будинків, перинатальних центрів і жіночих консультацій, регіональні навчальні семінари для батьків і спеціалістів, а у 2015 році — на допомогу сім’ям з дітьми з синдромом Дауна: послуги із раннього втручання із залученням вузьких спеціалістів, адаптацію та розповсюдження спеціалізованих інформаційних матеріалів, проведення спеціалізованих заходів для батьків дітей з синдромом Дауна та педагогів.

«Приємно, що, незважаючи на економічно непрості часи, благодійність в Україні залишається трендом. Адже таким чином, ми, українці, залишаємося справжніми Людьми, готовими допомагати ближнім втілювати їхні мрії, наблизити їх до мети стати повноправними членами суспільства», — каже Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою: