12.10.2021

Срібна монетка: акція від UKRSIBBANK у підтримку дітей з синдромом Дауна

70 тисяч гривень зібрав UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом зі своїми клієнтами за три тижні акції «Срібна монетка»– спільної ініціативи банку та Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».

До 15 грудня 2021 року долучитись до ініціативи можуть усі бажаючі, зробивши готівковий «внесок» у спеціальні бокси у будь-якому з відділень UKRSIBBANK або скористатися QR кодом і перевести безготівкові кошти на рахунок ВБО «Даун Синдром». Зібрані у цьому році кошти будуть спрямовані на надання трьох грантів кращим соціально-педагогічним регіональним проєктам в Україні, які сприятимуть формуванню всебічних здібностей дітей з синдромом Дауна.

«Завдяки проєктам, які ми підтримуємо, діти з синдромом Дауна стають більш впевненими у своїх силах, а батьки- у їхньому майбутньому. Для батьків велике щастя побачити своїх дітей з іншого боку у рівних можливостях з однолітками. У теплому колі підтримки діти роблять колосальні успіхи і це надихає більше працювати над досягненням нашої спільної з ВБО «Даун Синдром» мети по збору коштів на різноманітні ініціативи, щоб інклюзія входила у реалії нашого життя швидше, а такий досвід ставав більш доступним у всіх куточках України», розповіла Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, корпоративної соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Зазначимо, що минулого року зібрані кошти були спрямовані на реалізацію програм творчого розвитку дітей з особливими освітніми потребами завдяки трьом проєктам: «В майбутнє разом» із Кривого Рогу, «Йога 21» із Полтави та «Ти будеш собою пишатися» із Херсону.

Благодійна організація «Криворізька міська організація допомоги дітям і людям з синдромом Дауна «Сонячні діти Криворіжжя» залучила до проєкту «В майбутнє разом» 20 учасників та реалізувала серію тематичних заходів, що покращили комплекс навичок самообслуговування у дітей та посприяли набутті професійних вмінь молоді із Синдромом Дауна. Кожен місяць проєкту був тематичним, спланованим на покращення й розвиток однієї зі професійних сфер обслуговування.

Громадська організація «Полтава Даун Синдром» у рамках проєкту «Йога 21» провела 40 занять для дітей з трисомію 21, на постійній основі залучила до занять 10 дітей разом з їх батьками. Спробували свої сили в цьому виді спорту 17 дітей. Фізичні та ментальні вправи допомагають дітям знайти баланс, покращують концентрацію, пам’ять, координацію рухів, тощо.

Громадська організація «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» завдяки проєкту «Ти будеш собою пишатися» провели 28 зустрічі в інклюзивній театральній студії «Світло в тобі», 21 ренування в студії степ аеробіки Air step та 42 тренування в сімейному центрі Pride. Діти стали більш впевнені у своїх силах та можливостях, тренери отримали новий досвід співпраці, батьки побачили своїх дітей з іншого боку. З творчою програмою «Ти будеш собою пишатися» ознайомилися понад 200 осіб під час всеукраїнського фестивалю кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів» та понад 100 учаників всеукраїнського сімейного квест-фестивалю «Щасливі разом».

Нагадаємо, що кожен бажаючий може підтримати позитивну ініціативу «Срібної монетки» в один клік через офіційний сайт ВБО «Даун Синдром» або ж перерахувати кошти на користь ВБО «Даун Синдром» на рахунок IBAN: UA833510050000026004265663403. Крім того, в UKRSIBBANK можна замовити платіжну картку «Срібна монетка».

Поділитися сторінкою: