19.09.2022

«Срібна монетка»: енергія родини – майбутнє дитини


UKRSIBBANK BNP Paribas Group спільно з Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром» запускає щорічну благодійну акцію «Срібна монетка».

Попри негаразди сучасних реалій, UKRSIBBANK продовжує допомагати тим, хто цього найбільше потребує і підтримувати багаторічні спільні благодійні проєкти.

У цьому році, з 19 вересня по 19 грудня, спільно з ВБО «Даун Синдром» запускаємо проєкт по збору коштів, щоби забезпечити психологічною підтримкою родини дітей з синдромом Дауна в Україні в період воєнного стану. Зібрані кошти спрямують на надання родинам кваліфікованої психологічної допомоги, щоби вони мали можливості для відновлення внутрішнього ресурсу та змогли продовжувати розвивати дітей. Для батьків з різних регіонів України організують індивідуальні або групові онлайн та офлайн психологічні консультації.

«Цьогорічний слоган «Енергія родини – майбутнє дитини» обрали не даремно. Адже виховання та розвиток діток з синдромом Дауна потребує емоційної стабільності батьків. Ми розуміємо, як важко в умовах сьогодення шукати сили, щоби віддавати їх дітям. Зупинка розвитку може призвести до втрати тих досягнень, які день за днем кропіткою роботою та відданістю досягали батьки. Ми підтримуємо цю благодійну ініціативу вже багато років. Лише за останні 5 років разом з клієнтами ми зібрали понад 1 млн гривень. Віримо, що спільними зусиллями ми створюємо для них майбутнє», – розповіла Яніна ОЛЬХОВСЬКА, Директорка з питань комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Підтримка банку нашої цьогорічної ініціативи дуже важлива для усієї батьківської спільноти родин в яких виховуються діти з синдромом Дауна. Це дійсно так – відновлення ресурсів батьків вкрай необхідно в цих умовах, коли розвиток дітей ще більшою мірою ніж зазвичай залежить від них, коли доступ до спеціалістів обмежений або неможливий. Ми знаємо, що регулярна взаємодія та заняття з дітьми – це єдиний спосіб підтримати потенціал їхнього розвитку, те що допоможе їм вирости підготовленими до самостійного життя. Ми віримо, що заплановані заходи підтримки підуть на користь тим хто стане учасниками нашого проекту», – зазначила Тетяна ПАВЛЮК, Віце-Президент ВБО «Даун Синдром».

Взяти участь в акції можуть усі клієнти та відвідувачі відділень UKRSIBBANK в Україні, окрім територій з активними бойовими діями.

Долучитися до проєкту можна:

  • зробивши готівковий внесок у БОКСи, що знаходяться у 185 наших відділеннях;
  • відсканувавши QR-код з БОКСу і перерахувавши кошти на рахунок ВБО «Даун Синдром»;
  • переказавши через UKRSIB online (для клієнтів банку).

Також є можливість допомогти таким діткам, оформивши платіжну картку «Срібна монетка».

Поділитися сторінкою: