03.08.2018

«Срібна монетка» – перші результати. Клієнти UKRSIBBANK збиратимуть кошти на створення інклюзивного середовища для дітей з синдромом Дауна

Майже 50 тис грн вдалося зібрати за перші два тижні акції «Срібна монетка» —спільної ініціативи UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».

Нагадаємо акція «Срібна монетка» проходить з 17 липня по 17 жовтня 2018 року — протягом трьох місяців UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом зі своїми клієнтами збирають кошти на організацію інклюзивного середовища, яке сприятиме розвитку та навчанню дітей з синдромом Дауна. Це вже дев’ятий проект, який банк позитивних змін щороку реалізовує спільно з Всеукраїнською благодійною організацією (ВБО) «Даун Синдром».

UKRSIBBANK рухається у бік позитивних змін, які навряд чи можливі без доброзичливих ініціатив. Ми прагнемо зробити світ трішечки кращим, тому ведемо активну соціальну діяльність і намагаємося допомогти тим, хто потребує нашої підтримки. Вже дев’ятий рік поспіль ми підтримуємо акцію «Срібна монетка» і нам приємно бачити позитивні результати — як «Срібна монетка» здобуває своїх прихильників. Нам приємно, що деякі клієнти вже впізнають благодійний проект та постійно підтримують «Срібну монетку», також ми радіємо й тим, хто вперше приєднався.

Кожен бажаючий може підтримати ініціативу, зробивши «внесок» у спеціальні бокси у майже 300 відділеннях UKRSIBBANK та отримати у символічний подарунок наліпку «Я ПІДТРИМУЮ!». Також кошти можна перерахувати на користь ВБО «Даун Синдром»

26004265663403
, МФО 351005 АТ «УКРСИББАНК». Підтримати акцію можна й онлайн в один клік через офіційний сайт ВБО «Даун Синдром». Крім того, в UKRSIBBANK можна замовити платіжну картку «Срібна монетка». Щокварталу банк з власних коштів перераховує на рахунок організації «Даун Синдром» 1% від суми усіх розрахунків, здійснених клієнтами з використанням цих карток.

Поділитися сторінкою: