06.08.2019

«Срібна монетка» – перші результати

Клієнти UKRSIBBANK збиратимуть кошти на створення більш якісних умов для допрофесійної підготовки молоді із синдромом Дауна.

Більш ніж

70 тис грн
вдалося зібрати за перші три тижні акції «Срібна монетка» — спільної ініціативи UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».

Нагадаємо акція «Срібна монетка» проходить з 15 липня по 15 жовтня 2019 року — протягом трьох місяців UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом зі своїми клієнтами збирають кошти на організацію інклюзивного середовища — розробку методології та поширення кращих практик профорієнтації людей з синдромом Дауна та адаптації їх у колективі. Це вже десятий проект, який банк позитивних змін щороку реалізовує спільно з Всеукраїнською благодійною організацією (ВБО) «Даун Синдром».

«Міжнародний досвід працевлаштування людей з особливими потребами доводить, що в епоху діджиталізації існує багато засобів спростити цей процес, створити рівні можливості і права. Але для виявлення видатних здібностей людей з синдромом Дауна обов’язковою умовою є соціалізація. Як і будь-який вдалий проект, досвід трудової діяльності таких людей потребує менторства, підтримки як колективу, так і соціуму в цілому, — розповів заступник Голови правління та керівник роздрібного бізнесу UKRSIBBANK Костянтин Лежнін. — До етапу виходу на роботу потрібно зробити ще багато кроків. Вже зараз разом з нашими клієнтами та партнерами, представниками сфери бізнесу, ми намагаємося створити умови для того, щоб допомогти дітям з синдромом Дауна зробити найважливіший вибір — вибір професії».

Кожен бажаючий може підтримати ініціативу, зробивши «внесок» у спеціальні бокси у будь-якому з майже 300 відділень UKRSIBBANK або перерахувати кошти на користь ВБО «Даун Синдром» в один клік через iPay.ua.

Поділитися сторінкою:

| 1.629 сек. | SQL -591 | 33.28MB