20.10.2022

«Срібна монетка»: результати першого місяця акції

Майже 215 тисяч гривень зібрали у перший місяць благодійної акції «Срібна монетка», яку запустили UKRSIBBANK BNP Paribas Group спільно з Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром».

Акція стартувала 19 вересня і продовжиться до 19 грудня. Мета цьогорічної благодійної кампанії – забезпечити психологічною підтримкою родини дітей з синдромом Дауна. Зібрані кошти спрямують на надання родинам кваліфікованої психологічної допомоги, щоби вони відновили їхній внутрішній ресурс та продовжили розвивати дітей, адже «Енергія родини – майбутнє дитини». Для батьків з різних регіонів України організують індивідуальні або групові онлайн та офлайн психологічні консультації.
«Незважаючи на реалії сьогодення, ми слідуємо місії нашого банку та продовжуємо допомагати тим, хто цього найбільше потребує і підтримуємо багаторічні спільні благодійні проєкти. Ми дякуємо партнерам, клієнтам та всім, хто пожертвував кошти. З вашою допомогою родини дітей з синдромом Дауна отримають таку важливу для них психологічну підтримку та ресурси для розвитку їхніх діток. Майбутнє створюємо разом!», – поділилася Яніна ОЛЬХОВСЬКА, Директорка з комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.
Благодійний збір коштів триватиме ще два місяці і кожен може долучитися:

Благодійний збір коштів триватиме ще два місяці і кожен може долучитися:

  • зробивши готівковий внесок у БОКСи, що знаходяться у наших відділеннях;

  • відсканувавши QR-код з БОКСу і перерахувавши кошти на рахунок ВБО «Даун Синдром»;

  • переказавши через UKRSIB online (для клієнтів банку).

Також є можливість допомогти таким діткам, оформивши платіжну картку «Срібна монетка».

Поділитися сторінкою: