23.11.2020

«Срібна монетка»: у світі, що змінюється, кожна дитина є супергероєм

Більш ніж 160 тис грн зібрав UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом зі своїми клієнтами за період акції «Срібна монетка» — спільної ініціативи банку та Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».

Цьогорічна акція підтримки дітей з синдромом Дауна «Срібна монетка» присвячена головній ідеї — «У світі, що змінюється, кожна дитина є супергероєм!». UKRSIBBANK разом зі своїми клієнтами прагне запровадити ефективні програми творчого розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які сприятимуть розвитку та допоможуть дітям з синдромом Дауна розкрити творчий потенціал і досягти особистих вершин.

«Ми вдячні усім нашим партнерам і клієнтам, які приєдналися до проекту «Срібна монетка». Успіхи дітей з синдромом Дауна надихають нас щороку на підтримку за будь-яких умов, адже мистецтво маленьких кроків творить дива, допомагає виявити та розвивати сильні сторони діток. Для нас кожен із них — супергерой, — розповіла Яніна Ольховська, директор з питань комунікації, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Незабаром ми будемо підсумовувати результати, а доти ви маєте ще кілька днів для того, щоб посприяти розвитку дітей з синдромом Дауна та допомогти розкрити їм творчий потенціал».

Надати благодійну допомогу можна, зробивши готівковий «внесок» у спеціальні бокси у будь-якому з відділень UKRSIBBANK або скористатися QR кодом і перевести безготівкові кошти на рахунок ВБО «Даун Синдром».

Збір коштів триватиме до 25 листопада.

Поділитися сторінкою: