02.10.2020

Старт ЛІГА.Money та реальні річні ставки від UKRSIBBANK на безкоштовній платформі

UKRSIBBANK як учасник проекту ЛІГА.Money вітає своїх споживачів з запуском унікального, безоплатного онлайн-сервісу, який дозволяє порівнювати кредитні пропозиції від українських банків.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group приєднався до платформи ЛІГА.Money ще на початку червня 2020 року та завантажив на ресурс відповідно до узгодженої методології інформацію про кредити.

ЛІГА.Money стала результатом тристороннього державно-приватного партнерства між проєктом USAID «Трансформація фінансового сектору», Ligamedia та банками-учасниками, серед яких окрім UKRSIBBANK BNP Paribas Group ще шість фінансових установ: АКОРДБАНК, Банк інвестицій та заощаджень, ОТП Банк, ПРАВЕКС БАНК, Райффайзен Банк Аваль та ТАСКОМБАНК.

«Прозорі та прості умови кредитування — це головний пріоритет UKRSIBBANK як одного з ключових гравців на ринку споживчого кредитування в Україні та частини міжнародної фінансової Групи BNP Paribas. Я переконана, що ЛІГА.Money допоможе споживачам отримувати повну та зрозумілу інформацію про кредити, розміри реальних відсоткових ставок, суми платежів та переплат у різних фінансових установах, а отже мати змогу порівнювати та обирати свого фінансового партнера. Адже ця онлайн платформа доступна кожному бажаючому. Крім того новий сервіс стимулюватиме розвиток прозорого та відповідального кредитування в Україні, а отже створення якісних переваг для споживачів», — прокоментувала новину Юлія Кадуліна, Заступник голови правління, директор з питань споживчого кредитування UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Проєкт складається з п’яти розділів: кредити, заощадження, права споживачів, страхування, фінансовий добробут. Окрім цього на сторінці розміщено «Кредитометр» — унікальний і єдиний в Україні інструмент порівняння реальної вартості кредитів.

Українські споживачі вперше зможуть по-справжньому порівнювати та вибирати найвигідніші кредити на основі реальної річної процентної ставки – ключового показника вартості кредиту.

Поділитися сторінкою: