17.02.2014

Стартує п’ятий етап благодійного проекту «Срібна монетка»

З 17 лютого по 17 квітня в УкрСиббанку BNP Paribas Group проходить п’ятий етап благодійного проекту «Срібна монетка», який реалізує Всеукраїнська благодійна організація (ВБО) «Даун Синдром» за підтримки банку. Проект спрямований на допомогу сім’ям з дітьми з синдромом Дауна: на психологічні консультації, в тому числі і онлайн, терапевтичні батьківські групи, розробку та друк буклетів для пологових будинків, пренатальних центрів та жіночих консультацій, а також на регіональні навчальні семінари для батьків і фахівців.

Кожен може підтримати проект і пожертвувати

будь-яку
суму, навіть копійки. У всіх відділеннях банку встановлені бокси для збору грошей. Щотижня всі зібрані кошти зараховуватимуться на рахунок ВБО «Даун Синдром». Перерахувати кошти можна і через касу на користь ВБО «Даун Синдром»

р/р
26007265663400 МФО 351005 АТ УкрСиббанк. Також кожен бажаючий може за п’ять гривень отримати у співробітника банку спеціальну наклейку і приклеїти її на малюнок сонечка — символу людей з синдромом Дауна. Крім того, зробити свій внесок у скарбничку добрих справ можна замовивши платіжну карту «Срібна монетка». Банк з власних коштів перераховує 1% від суми покупок, зроблених цією картою, на рахунок ВБО «Даун Синдром».

УкрСиббанк, як частина європейської міжнародної фінансової групи, прагне змінити ставлення суспільства до дітей з синдромом Дауна. Адже саме непоінформованість суспільства посилює проблему, як і відсутність програм підтримки та розвитку цих дітей. Мало хто з нас має коректне розуміння цього діагнозу і пов’язаних з ним складнощів. І мало хто може собі уявити той потік радості, добродушності та позитиву, який приносять «сонячні» малюки. У розвинених країнах такі діти стають повноцінними членами суспільства, нехай і з особливими потребами. В Україні народження такої дитини стає синонімом неповноцінності.

«Ми прагнемо зламати застарілий стереотип про обмеженість таких дітей. Банк уже п’ятий рік поспіль підтримує акцію «Срібна монетка», і нам приємно бачити реальні позитивні результати проекту. Сім’ї з «сонячними» дітьми можуть отримати кваліфіковану консультацію чи займатися за спеціальними книгам і відвідувати семінари. І найголовніше — суспільство поступово переосмислює життєві цінності та подає руку допомоги дітям з синдромом Дауна», — говорить заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group з питань роздрібного бізнесу Костянтин Лежнін.

Вже традиційний для банку благодійний проект «Срібна монетка» збирає для «сонячних» дітей сотні тисяч гривень. За чотири роки зібрано майже 750 тис. грн. Це дало можливість у 2010 облаштувати перший спеціалізований Центр раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна. Сьогодні це єдиний в своєму роді Центр, можливостями якого користуються більше 590 сімей з усіх куточків України, а всі програми для дітей безкоштовні. Наступним етапом стали друк та розповсюдження спеціальних програм з розвитку мовлення та навчання читанню «See and Learn» («Дивись і вчись»). У 2012 році в п’яти областях пройшли спеціальні навчальні семінари для вихователів дитсадків, вчителів початкових класів та їх асистентів, корекційних педагогів, логопедів, психологів і батьків дітей з синдромом Дауна. Завдяки «Срібній монетці» в Україні була представлена і

Поділитися сторінкою: