04.03.2021

Світ на дотик: UKRSIBBANK підтримав вихід книги шрифтом Брайля «Гаррі Поттер і таємна кімната» та фільму зі звукоописом

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримав масштабну всеукраїнську благодійну акцію «Дивись! Читай! Вигравай!», яка проводиться в рамках благодійної програми «Світ на дотик» фонду «Здоров’я майбутнього» – вийшла нова книга шрифтом Брайля «Гаррі Поттер і таємна кімната», а сьогодні всі охочі зможуть безкоштовно переглянути екранізацію книги з тифлокоментарями.

4 березня за підтримки UKRSIBBANK відбудеться безкоштовний онлайн-перегляд фільму «Гаррі Поттер і таємна кімната» зі звукописом. Всі охочі зможуть безкоштовно переглянути фільм з тифлокоментарями – за спеціальним промокодом та інструкцією. Звертаємо увагу, що промокод буде діяти протягом доби (4 березня), тому перегляд фільму можна організувати в будь-який зручний для вас час.

Щоб приєднатися до онлайн-перегляду:

  1. Перейдіть за посиланням https://sweet.tv/movie/17148-garri-potter-i-tayemna-kimnata та натисніть «Дивитися».
  2. Введіть номер телефону, а далі – «Отримати sms» або увійдіть через одну із соціальних мереж (Google, Facebook). На вказаний номер прийде 4-значний код, введіть його та натисніть «Увійти».
  3. Натисніть «Дивитися від 1 грн». В умовах перегляду оберіть пункт «Введіть промокод». Потім введіть промокод H7FJ4KP8G6 та натисніть «Активувати».
  4. Відкриється відео, в якому оберіть звукову доріжку «Українська (Тифлокоментарій)».

Побачила світ нова книга в універсальному дизайні шрифтом Брайля, який поєднано зі збільшеним звичайним текстом, «Гаррі Поттер і таємна кімната». Її отримають спецшколи, інтернати, реабілітаційні центри та бібліотеки України.

«Відчути слова та краєвиди на дотик для когось це поезія, а іншим – життєва необхідність. UKRSIBBANK багато років підтримує проект «Світ на дотик» – разом з фондом «Здоров’я майбутнього» ми додаємо багато зусиль, щоб кількість книг шрифтом Брайля збільшувалася. Адже кожна нова книга дарує дітям радість дотику до цікавої та необхідної інформації. Банк прагне створити рівні можливості для розвитку дітей і розширити горизонти пізнання корисною літературою», – розповіла Яніна Ольховська, директор із питань комунікацій, КСО та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

З 5 по 11 березня усі читачі зможуть взяти участь у розіграші поттероманських наборів, книги шрифтом Брайля та ілюстрованого видання від художника Джима Кея. Розіграш відбудеться на фейсбук-сторінці благодійного фонду «Здоров’я майбутнього». Вже 12 березня буде визначено переможця.

«Прихильники поттеріани вже давно розділилися на дві категорії: ті, що віддають перевагу книгам, і ті, що ставлять на перше місце фільми. Але в Україні діти з особливими потребами донедавна були позбавлені можливості обрати будь-яку з цих сторін. Завдяки співпраці UKRSIBBANK книг шрифтом Брайля стає більше, а сьогодні всі бажаючі зможуть одночасно переглянути фільм зі спеціальним тифлокоментарем», – розповідає Викторія Карасьова, керівник Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я майбутнього».

Нагадаємо, що за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group надруковані книги шрифтом Брайля «Азбука», «Кіт у чоботях», «Школа чистої планети» з грою-вікториною, «Здоров’я та безпека» – книги для підлітків «Хлопець на всі 100%» та «Дівчина на всі 100%», посібник з фінансової грамотності шрифтом Брайля.

Поділитися сторінкою: