09.09.2021

Святкуймо День народження улюбленого Андріївського узвозу разом!

11-12 вересня UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошує усіх бажаючих опанувати фінансову грамоту у «Школі юного банкіра» на дні народження Андріївського узвозу у Києві.

Саме в ці дні улюблене місце киян та гостей міста перетвориться на платформу креативної свободи, де пройде Фестиваль вуличних мистецтв. Лише тут на наймасштабнішому сімейному святі сміливо поєднаються циркове, театральне, музичне, візуальне та кіномистецтво, а ще різні напрямки.

Під час Фестивалю будуть діяти декілька зон: музична, парад масок, сольні творчі виступи, дитяча та зона фінансової грамотності від UKRSIBBANK.

«Створюючи банк для майбутнього ми дбаємо про розвиток молоді, розвиваємо фінансову грамотність, починаючи з дитинства. Саме тому у банку вже багато років діє «Школа юного банкіра». Ми підготували для дітей багато цікавих та практичних лайфхаків зі світу грошей, що буде корисним у повсякденному житті», – розповіла Яніна Ольховська директор з питань комунікацій, корпоративної соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Діти зможуть дізнатися як у далекому минулому, коли ще не було грошей, люди купували потрібні їм речі, обмінюючись мушлями та камінцями, чому пластикові картки у гаманцях це зручний та безпечний спосіб розрахунків, а ще як отримати гарні знижки, сплатити чеки одним змахом руки та якими будуть гроші майбутнього. Також ми підготували яскраву фан-зону, де можна буде зробити фото на згадку, отримати яскраві кульки та приємні подарунки. Загалом, цьогоріч у фестивалі братимуть участь відомі мистецькі колективи, які завітають на святкування з різних куточків України. Також приєднаються соло-артисти з ексклюзивною програмою саме до Дня народження Андріївського узвозу.

Андріївський узвіз – динамічний простір, де зустрічаються відчуття абсолютної свободи та об’єктивної реальності тенденції світового мистецтва і, звісно, індивідуальність кожного. Вже четвертий рік тут проходить фестиваль вуличного мистецтва та перетворюючи вулицю-символ Києва в дивовижний і казковий театр під відкритим небом. Цього року до фестивалю вперше долучилися міжнародні партнери – Міжнародний жіночій клуб Києва IWCK. Тому гості зможуть ознайомитися й з культурою та мистецтвом інших країн.

«Наразі ми переживаємо часи, коли всі заходи проводяться онлайн. Люди дуже сумують за теплою атмосферою та звичайним спілкуванням. Ми, безумовно, будемо дотримуватися всіх протиепідемічних заходів. Обіцяємо, що кожний наш гість залишиться задоволеним, адже ми будемо дарувати щастя, радість та добро, саме те, що не вистачає кожному із нас. Отже, долучайтесь до нашого свята та підтримуйте розвиток мистецтва на українському Монмарті», – розповіла головний організатор свята Тетяна Митрофанова.

Фестиваль вуличних мистецтв на Андріївському узвозі працюватиме з 13:00 до 22:00.
Вхід вільний.

Більше інформації та програма на сторінці у Facebook та сайті.

Поділитися сторінкою: